پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ‌هواپیمایی کاسپین: به دنبال خرید هواپیما با سن پایین هستیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 356663 // // // //


‌هواپیمایی کاسپین: به دنبال خرید هواپیما با سن پایین هستیم

هواپیمایی کاسپین اعلام کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه، اما با تکیه بر نیروی جوانان و مهندسین خبره ایرانی و خنثی سازی تحریم درحال طی کردن روند رو به رو رشد، افزایش ناوگان با سن پایین و توسعه مستمر هستیم.


‌هواپیمایی کاسپین: به دنبال خرید هواپیما با سن پایین هستیم

  هواپیمایی کاسپین اعلام کرد: با وجود تحریم‌های ظالمانه، اما با تکیه بر نیروی جوانان و مهندسین خبره ایرانی  خنثی سازوی تحریم درحال طی کردن روند رو به رو رشد، افزایش ناوگان با سن پایین و توسعه مستمر هستیم.

شرکت هواپیمایی کاسپین در توضیح نقص فنی پرواز روز پنج‌شنبه ( ۲۷ آذرماه) در مسیر تهران-شیراز در اطلاعیه ای توضیح داده است:  روز پنج‌شنبه ۲۷ آذر یک فروند MD هواپیمایی کاسپین با شماره پرواز ۰۳۸ که از تهران عازم شیراز بود به دلیل ایراد جزئی فنی در موتور با وجود امکان ادامه پرواز طبق قوانین شرکت سازنده هواپیما بنابر صلاح‌دید، خلبان پرواز به فرودگاه اصفهان دایورت کرد و هواپیما بدون هیچ مشکلی و به صورت ایمن فرود آمد.

‌هواپیمایی کاسپین توضیح داده است که براساس اصل مشتری مداری کمتر از یک ساعت بعد هواپیما جایگزین به اصفهان اعزام شد و مسافرین عازم شیراز شدند.

این شرکت هواپیمایی عنوان کرده است که اشکال فنی در قسمت موتور آنقدر جزئی بوده که حتی در تعاریف نقص فنی کارخانه و فرود اضطراری نیز گنجانده نمی شود و هواپیما در کمتر از یک ساعت با رفع ایراد، مجددا فعال گردید.

‌هواپیمایی کاسپین اعلام کرده است: با وجود تحریم‌های ظالمانه، اما با تکیه بر نیروی جوانان و مهندسین خبره ایرانی و خنثی سازی تحریم درحال طی کردن روند رو به رو رشد، افزایش ناوگان با سن پایین و توسعه مستمر هستیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو