پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک امیرمکری و کاپیتان زنگنه به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

تاریخ خبر: // کد خبر: 356777 // // //


پیام تبریک امیرمکری و کاپیتان زنگنه به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی پیامی، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، تربیت یافته مکتب فاطمی، حضرت زینب کبری(س) را تبریک گفت و از زحمات کادر درمان قدردانی کرد.


پیام تبریک امیرمکری و کاپیتان زنگنه به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه  رئیس سازمان هواپیمایی  و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران طی پیامی، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، تربیت یافته مکتب فاطمی، حضرت زینب کبری(س) را تبریک گفته و از زحمات کادر درمان قدردانی کردند.

*****

پیام تبریک زنگنه معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی :

بسمه تعالی

پرستاران فداکار، تلاش و بردباری‌تان ستودنی است.
نام گذاری خجسته زادروز بانوی کربلا، حضرت زینب(س) به نام روز پرستار، بیانگر مقام و منزلت زنان و مردان ایثارگری است که برای سلامت همنوعان خود از جان عزیزشان میگذرند و امسال به دلیل شرایط خاص حاصل از شیوع ویروس کرونا وظیفه داریم این روز را به گونه ای دیگر گرامی بداریم و آن طور که شایسته است مجاهدت صف شکنانی که در راه مبارزه با این ویروس منحوس سنگ تمام گذاشتند را قدر بدانیم.
در دوران بحران کرونا از خودگذشتگی پرستاران بار دیگر تجلی یافته و این انسانهای شریف به عنوان یکی از ارکان اصلی و مهم عرصه بهداشت و درمان، علیرغم تمامی سختی ها با صبوری در خدمت به نظام سلامت، اهتمام جدی می ورزند.
پرستاران گرامی، تلاش و پایمردیتان بسان رزمندگانی است که با ایثار و مقاومت در جبهه های نبرد، مشتاقانه از جان خود مایه گذاشتند. شما نیز در این شرایط سخت و حساس، علی رغم رنج دوری از خانواده، با دستان پرتلاش و نگاه مهربان، به رنج و درد بیماران با مهربانی و عشق آرامش می بخشید.
در این مجال فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تبریک ولادت باسعادت دُرّ درخشان مهر و عاطفه، بانوی قهرمان کربلا، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، از تلاش های خستگی ناپذیر تمامی مدافعان سلامت و منادیان انسانیت تقدیر نموده و از خداوند منان سلامتی و تندرستی ایشان را آرزومندم.

تورج دهقانی زنگنه

معاون وزیر راه و شهرسازی و

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

*****

پیام تبریک سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاه ها:
متن پیام سیاوش امیرمکری به این شرح است: “پرستاری در فرهنگ ایرانی و اسلامی جایگاه بسیار رفیعی دارد و جامعه پرستاری، مجموعه‌ای زحمتکش و پُرتلاش، سرشار از محبت به نوع انسان و شیفته خدمت است که همراهی و ایثار آنان، در این روزهای سخت کرونایی، شاهدی متقن از هدفمندی و تعهد این گروه فرهیخته است. روز پنجم جمادی الاول، سالروز میلاد نورانی بزرگ پرستار کربلا، الگوی بردباری و آگاهی، تربیت یافته مکتب فاطمی، حضرت زینب کبری بوده و بی شک امتداد نگاه و خدمت مهرآمیز در حرفه پرستاری، بارش باران امید، آگاهی و بهبودی را برای دردمندان و بیماران به ارمغان آورده و نسیم روح نواز زندگی و التیام آلام مجروحین را بشارت می‌دهد. اینجانب به نمایندگی از همکارانم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، روز بزرگ پرستار را به جامعه پرستاری، تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش‌های بی‌شائبه و زحمات شبانه روزی کادر درمان که در ارائه خدمات درمانی به بیماران، از جانِ خویش نیز مضایقه ننموده‌اند، صمیمانه تشکر و سپاسگزاری می‌نمایم.”
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها  / سایت سازمان هواپیمایی

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو