پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاخیر و ابطال هشت پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز به علت شرایط جوی نامناسب

تاریخ خبر: // کد خبر: 356869 // // // // // // //


تاخیر و ابطال هشت پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز به علت شرایط جوی نامناسب

اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی شهید قاسم سلیمانی اهواز از ابطال یا تاخیر در هشت پرواز ورودی و خروجی این فرودگاه به‌دلیل شرایط جوی و بروز پدیده مه‌گرفتگی خبر داد.


تاخیر و ابطال هشت پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز به علت شرایط جوی نامناسب

به نقل از اطلاعات پرواز فرودگاه اهواز، پرواز ساعت ۷:۲۰ دقیقه هواپیمایی کاسپین با شماره CPN۰۲۱ و پرواز شماره VRH۵۸۵۳ هواپیمایی وارش در ساعت ۸:۳۰ دقیقه به مقصد تهران باطل شدند.

همچنین پرواز شماره IRA۲۹۱ هواپیمایی ایران‌ایر در ساعت ۹:۳۵ دقیقه به مقصد تبریز و پرواز ساعت ۸:۳۰ دقیقه هواپیمایی ایران ایرتور با شماره IRB۹۵۷ به مقصد تهران با تاخیر انجام خواهند شد.

علاوه بر این نیز پرواز شماره CPN۰۲۰ هواپیمایی کاسپین در ساعت ۶:۲۰ دقیقه و پرواز هواپیمایی وارش در ساعت ۷:۴۵ دقیقه با شماره VRH۵۸۵۲ از فرودگاه تهران به مقصد اهواز باطل اعلام شدند.

پرواز ساعت ۸:۵۰ دقیقه ایران‌ایر از فرودگاه تبریز به شماره IRA۲۹۰ و همچنین پرواز ساعت ۷:۴۵ دقیقه ایران‌ایرتور با شماره IRB۹۵۶ از فرودگاه تهران به مقصد اهواز نیز با تاخیر انجام می‌شوند.

معاونت هوانوردی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد: لغو پرواز ها از مبدا اهواز به کرج و بالعکس به دلیل شرایط نامساعد جوی شهرستان اهواز  بوده است. منوچهر اتقیایی : شرایط نامساعد جوی اهواز سبب شده تا ساعت ١٠ امروز شنبه ۲۹ آذر ١٧ پرواز ورودی و خروجی از فرودگاه اهواز از جمله پرواز اهواز- کرج لغو و یا با تاخیر انجام شود.

وی اضافه کرد: بر همین اساس پرواز هواپیمایی قشم ایر که قرار بود صبح شنبه از مبدا اهواز به مقصد کرج انجام شود، لغو شده است.

بر اساس این گزارش، فرودگاه بین المللی سپهبد شهید قاسم سلیمانی اهواز در فضایی به وسعت ۱۴هزار و۵۰۰ متر مربع شامل هشت هزار مترمربع فضای پایانه پروازهای داخلی و ۶ هزار و۵۰۰ متر مربع فضای پاینه پروازهای خارجی بنا شده است.

این فرودگاه که با کد سه رقمی AWZ و کد چهار رقمی OIAW مشخص می‌گردد، دارای باند نشست و برخاست هواپیما به عرض ۴۵ متر و طول سه هزار و ۴۰۰ متر است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا / خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو