پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کاهش خروج ارز ناشی از واردات ملزومات فرودگاهی با تلاش دانش‌بنیان‌ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 357501 // // // //


کاهش خروج ارز ناشی از واردات ملزومات فرودگاهی با تلاش دانش‌بنیان‌ها

یکی از شرکت‌های دانش بنیان با تولید ملزومات “چراغ‌های روشنایی باند”، “پل هوایی انتقال مسافر به هواپیما” و “علایم سطوح پروازی” موفق به کاهش خروج ارز از کشور شد.


کاهش خروج ارز ناشی از واردات ملزومات فرودگاهی با تلاش دانش‌بنیان‌ها

امیررضا برکتین مدیرعامل این شرکت، تولید تابلوهای برق، تجهیزات فرودگاهی، پروژه‌های پیمانکاری EPC، تجهیزات و چراغ‌های روشنایی، سازه‌های فلزی و کانتینرهای صنعتی را از محصولات این شرکت دانست و گفت: مهندسی، تامین، ساخت و اجرای تاسیسات برق پروژه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، فولاد، مس، مجتمع‌های تجاری از خدمات این مجموعه بهره‌مند شدند.

وی این شرکت را از بزرگترین تولیدکنندگان “چراغ‌های روشنایی باند”، “پل هوایی انتقال مسافر به هواپیما” و “علایم سطوح پروازی” دانست و ادامه داد: مهندسی، تامین، ساخت و اجرای تاسیسات مکانیکی پروژه‌های نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، فولاد، مس، مجتمع‌های تجاری، سیستم‌های کنترل و اتوماسیون پروژه‌های نفت و گاز، تجهیزات زیربنایی ترمینال فرودگاهی و روشنایی باند فرودگاهی، روشنایی خیابانی و استادیومی از دیگر خدمات این شرکت است.

برکتین ادامه داد: نمونه مشابه و خارجی این محصولات با قیمت بالایی وارد می‌شد که ما تلاش کردیم با تولید آنها خروج ارز از کشور را کاهش و این محصولات دانش بنیان را با قیمتی مناسب‌تر در اختیار مشتریان قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در بخش قراردادهای پیمانکاری، مهندسی، تامین و اجرا(EPC)، رتبه یک در حوزه نیرو، رتبه یک در حوزه تجهیزات و تاسیسات، رتبه ۵ در حوزه راه و ترابری و رتبه ۵ در حوزه ساختمان و ابنیه کسب کردیم.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو