پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام کاپیتان زنگنه و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی

تاریخ خبر: // کد خبر: 358012 // // //


پیام کاپیتان زنگنه و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی و سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در پیامی جداگانه سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی را تبریک گفتند.


پیام کاپیتان زنگنه و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی و سیاوش امیرمکری مدیرعامل شرکت فرودگاه ها در پیامی جداگانه سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی را تبریک گفتند.

*****

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با ارسال پیامی خطاب به سرهنگ معصومی، فرماندهی محترم سپاه حفاظت هواپیمایی، سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی را تبریک گفت:

بسمه تعالی

برادر گرامی جناب سرهنگ معصومی
فرماندهی محترم سپاه حفاظت هواپیمایی
سلام علیکم
مطلع کلام را با تبریک پنجم دی ماه، سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی به فرمان رهبرکبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و ادای احترام به مقام شامخ شهدا و جانبازان این عرصه آغاز می کنم.
در پنجم دی ماه سال 1363، با صدور فرمان مدبرانه حضرت امام خمینی (ره)، ماموریت حفاظت و پاسداری از فرودگاهها و پروازهای کشور به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محول و “سپاه حفاظت هواپیمایی” تشکیل شد. با این فرمان تاریخی و هوشمندانه و ورود نیروهای سپاه به عرصه امنیت فرودگاه ها، امکان هواپیماربایی از دشمنان و بدخواهان نظام سلب و هر گونه اقدام علیه امنیت هوانوردی با از خود گذشتگی، تیزهوشی و توان امنیتی متخصصان حفاظت هواپیمایی خنثی شد. امروز نیز بواسطه حضور مقتدرانه و هوشنمدانه سپاه در این عرصه، ضریب امنیتی پروازهای ایران بی نظیر و قابل تقدیر است.
در این روز خجسته از حضرتعالی و غیور مردان سپاه حفاظت هواپیمایی که با تلاش و همت بلندتان، امنیت و آرامش را برای مسافران در تمامی خطوط هوایی کشور به ارمغان آورده اید تشکر و قدردانی می نمایم. رشادت های شما حافظان و پاسداران امنیت ایران اسلامی را ارج    نهاده و ازخداوند متعال برای شما عزیزان سلامتی و توفیق خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی در پناه حضرت ولی عصر(عج) و پیروی ازمنویات مقام معظم رهبری، امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) مسالت می نمایم.

تورج دهقانی زنگنه
معاون وزیر راه و شهرسازی و
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

*****

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی فرارسیدن پنجم دی ماه، سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی را تبریک گفت.
سیاوش امیرمکری در این پیام با تاکید بر اینکه جایگاه و نقش صنعت حمل و نقل هوایی در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی در جوامع امروزی بر کسی پوشیده نیست و فرودگاه ها و خطوط هوایی امروزه در سراسر جهان با ارایه خدمات ایمن و امن به مسافران از مهمترین نقش آفرینان این صنعت پیشرو و حساس هستند، آورده است: «ایجاد امنیت پایدار از ضروری ترین نیازهایی است که باید در صنعت هوانوردی مورد توجه قرار گرفته و متولیان و سیستم های امنیتی مورد استفاده در فرودگاه ها، باید کارآمد و تامین کننده این مهم باشند.» مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است: «در این راستا، کارکنان ارزشی مجموعه سپاه حفاظت هواپیمایی با اعتقاد و عزم راستین با توجه به سه عامل ایمان، تخصص و بهره گیری از تجهیزات نوین و از جان گذشتگی، ایثار و شهادت طلبی تامین امنیت هوانوردی کشور را سرلوحه اهداف خود قرار داده اند. ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام و جانبازان این عرصه که در حوادث و سوانح هوایی به درجه رفیع شهادت و یا جانبازی نائل گردیده اند، لازم می دانم به نمایندگی از همکارانم در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، پنجم دی ماه سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی را تبریک عرض نموده، استمرار موفقیت برادران پاسدار را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری از خداوند قادر متعال مسئلت نمایم.»
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها / سایت سازمان هواپیمایی

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو