پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رتبه نخست فرودگاه لارستان برای اقدامات مقابله با کرونا

تاریخ خبر: // کد خبر: 358473 // // //


رتبه نخست فرودگاه لارستان برای اقدامات مقابله با کرونا

فرودگاه لارستان در کنار شهرهای خوی و البرز بر اساس اخرین ارزیابی ها رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.


رتبه نخست فرودگاه لارستان برای اقدامات مقابله با کرونا

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان در این زمینه گفت: دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین نتایج ارزیابی از میزان رعایت مسایل بهداشتی در دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی کشور را اعلام کرد که  بر اساس آن دانشکده علوم پزشکی لارستان با ۹۷ درصد در رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن و مراکز و اصناف مختلف رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

وحید یگانه اضافه کرد: کسب این رتبه در وهله نخست متوجه مردم فهیم این مناطق و شهرستان ها و البته همکاری و تعامل مثبت اصناف و اماکن مختلف است.

وی ادامه داد: نباید نقش تعیین کننده و ممتاز رسانه ها در زمینه ترغیب و تنویر و جهت دهی افکار عمومی برای رعایت مسایل بهداشتی بویژه اجرای موفق طرح شهید سلیمانی در مراحل مختلف آن را نیز نادیده گرفت.

یگانه ابراز داشت: تغییر وضعیت شهرستان های لارستان، اوز و خنج  از قرمز و نارجی به زرد را شاید بتوان مزد رعایت مسایل بهداشتی و کسب این عنوان برتر اصناف و اماکن و شهروندان فهیم دانست.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان همچنین از همه کارکنان عرصه بهداشت و درمان لارستان به ویژه کادر بهداشتی که در این مدت به صورت شبانه روز سلامت مردم را اولویت کاری خود قرار دادند نیز قدردانی کرد.

یگانه با بیان اینکه باید از مجموعه مدیریت فرودگاه بین المللی لارستان و تلاش مجموعه ناظران بهداشتی نیز قدردانی کرد، گفت: فرودگاه لارستان در کنار شهرهای خوی و البرز بر اساس اخرین ارزیابی ها رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

وی اظهار داشت: استفاده مسافران  وکارکنان از ماسک و رعایت فاصله گذاری در سالن و داخل اتوبوس ها برای انتقال مسافران از جمله شاخص های مورد نظر و مهم در کسب رتبه برتر این فرودگاه  بوده است.

لارستان به مرکزیت شهر لار در حدود ۳۸۰ کیلومتری جنوب شرقی شیراز است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو