پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اهمیت تجهیز فرودگاه کاشان برای آغاز پروازهای عتبات

تاریخ خبر: // کد خبر: 359376 // // //


اهمیت تجهیز فرودگاه کاشان برای آغاز پروازهای عتبات

جانشین فرماندهی پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: این فرودگاه باید در شأن مردم فرهنگی مذهبی این شهر تجهیز شود،باید تلاش کنیم تا وضعیت ساختمانی بهتر شود.


اهمیت تجهیز فرودگاه کاشان برای آغاز پروازهای عتبات

عباسعلی قپانی‌پور امروز در آئین تودیع و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه کاشان اظهار داشت: وجود فرودگاه از ضروریات این منطقه است و به دلیل ظرفیت صنعتی و اقتصادی ویژه این شهرستان یکی از ضروریات چهار گانه توسعه است.

معاون سیاسی فرمانداری ویژه کاشان با اشاره به اینکه فرودگاه مطالبه عمومی است گفت: تجهیزات فرودگاه درحال حاضر موقت است که تلاش می کنیم تا با استفاده از بخش خصوصی و دولتی به زودی زیر ساخت های بهتری برای فرودگاه آماده شود و به استانداردهای جهانی نزدیک کنیم تا مردم کاشان بتوانند راحت به عتبات عالیات سفر کنند.

حکمت‌الله سیمی نیز اظهار داشت: پلیس فرودگاه به عنوان یک پلیس تخصصی که هم رابط قوه قضایی و هم در بحث مبارزه با قاچاق ارز و مواد مخدر خدمت می‌کند دارای  جایگاه ویژه ای است که برای امنیت منطقه ضرورت دارد.

جانشین فرماندهی پلیس فرودگاه‌های کشور با اشاره به ساختمان موقت فرودگاه کاشان گفت: این فرودگاه باید در شأن مردم فرهنگی مذهبی این شهر تجهیز شود،باید تلاش کنیم تا وضعیت ساختمانی بهتر شود.

وی افرادی که در فرودگاه کار می‌کنند را مانند چرخ دنده‌های ساعت دانست که برای نظم و دقت در انجام کار‌، باید به عنوان یک خادم به مردم خدمت‌رسانی کنند.

سیمی با بیان اینکه این مرکز جای کار بسیار دارد گفت: اگر هر کدام از ما به خوبی در جای خود انجام وظیفه کنیم این سیستم مانند ساعت نظم و حرکت خواهد داشت، این ساختمان زیبنده و در شأن مردم شهید پرور کاشان نیست پس در استاندارد شدن آن تلاش کنید و هر کدام در جایگاه خود به این هدف بپردازد.

سیدمسعود مسعودی نیز گفت: این مرکز به ۲۲ شهر کشور خدمات‌رسانی دارد که منافع مردم در بودجه و هزینه های آن دیده شده و تعرفه بلیط آن یک سوم کل فرودگاه‌های کشور است و برای مردم مقرون به صرفه است.

مدیرعامل فرودگاه کاشان  با بیان اینکه در حال حاضر این فرودگاه با یک پنجم پرسنل در حال فعالیت است افزود: فرودگاه کاشان در مسیر توسعه  تجارت و اقتصاد کشور قرار گرفته و با توجه به ظرفیت صادرات منطقه می‌تواند سرعت و تسهیل در این حوزه را بالا برده و کمک کننده باشد.

به گزارش فارس، در این مراسم با از تلاش‌های دولتیار زنگنه تقدیر و سرگرد رضا طحان‌زاده جویمندی به عنوان مسؤول پلیس فرودگاه کاشان معرفی شد.

 منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو