پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نقض حریم هوایی لبنان توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی

تاریخ خبر: // کد خبر: 359381 // // //


نقض حریم هوایی لبنان توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی

تنها ساعتی پس از مصاحبه زنده شامگاه شنبه دبیر کل حزب الله لبنان، هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی بار دیگر با نقض حریم هوایی لبنان اقدام به پروازهای شناسایی کردند.


نقض حریم هوایی لبنان توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی

هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی از آغازین ساعات صبح امروز به نقض حریم هوایی لبنان پرداختند.پایگاه خبری «النشره» لبنان گزارش داد که جنگنده‌های دشمن صهیونیستی  پروازهای شناسایی خود را در ارتفاع متوسط ​​از مناطق حاصبیا و عرقوب  شروع و تا ارتفاعات «جبل الشیخ»  و «بقاع‌های» شرقی و غربی ادامه دادند.

این هواپیماهای متجاوز در حین خروج از آسمان لبنان نیز حملات ساختگی بر فراز مزارع شبعا و بلندی‌های اشغالی جولان انجام دادند.

دبیر کل حزب‌الله  در بخشی از سخنان شب گذشته خود آمادگی این حزب برای مقابله با دشمن صهیونیستی را خوب دانست و گفت که شمار موشک‌های نقطه زن مقاومت اسلامی در لبنان دو برابر سال قبل شده است و هر هدفی در امتداد مساحت فلسطین اشغالی را می‌تواند با دقت هدف قرار دهد.

او به توانمندی‌های حزب‌الله برای مقابله با پهپادهای مهاجم و متجاوز رژیم صهیونیستی در آسمان لبنان اشاره کرد و گفت که این رژیم می‌داند که حزب‌الله از سلاح مناسب برای هدف قرار دادن این پهپادها استفاده می‌کند ولی این موضوع علنی نشده است.

سید حسن نصرالله گفت: «در خصوص توان پدافندی، ما تا حد مشخصی – در سطح پهپادها- قدرتمان را به اسرائیل نشان داده‌ایم. بیش از این را باید مخفی نگاه داشت تا عنصر غافلگیری برای دشمن حفظ شود. اما قطعا چیزهایی داریم که اسرائیل از آن خبر ندارد . امشب اسرائیل برود دنبالش بگردد».

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو