پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | از سرگیری پرواز‌های فرودگاه همدان

تاریخ خبر: // کد خبر: 359667 // // //


از سرگیری پرواز‌های فرودگاه همدان

مدیر فرودگاه همدان گفت: در صورت تداوم وضعیت زرد شیوع کرونا در استان و بهبود وضعیت همه گیری ویروس کرونا در شهرهای مقصد پرواز های فرودگاه همدان از سر گرفته می شود.


از سرگیری پرواز‌های فرودگاه همدان

قنبر خلیل پور، مدیر فرودگاه همدان گفت: استان همدان این هفته با کاهش بیماران کرونایی به وضعیت زرد شیوع بیماری رسید و اگر همین روند شیوع بیماری تا ماه آینده ادامه داشته باشد می‌توان پرواز‌های فرودگاه همدان را دوباره از سر بگیریم.

او با بیان اینکه تعطیلی پرواز‌ها بر اساس تصمیمات ستادملی کرونا و با توجه به نبود مسافر انجام شد افزود: از تیر پارسال تمامی پرواز‌های این فرودگاه  لغو شد، زیرا همدان و دو شهر مقصد پرواز‌های ما که مشهد و کیش هستند در شرایط نامساعدی برای شیوع ویروس کرونا قرار داشتند.

مدیر فرودگاه همدان ادامه داد: پیش از این تعطیلی هم با بسته شدن حرم مطهر امام رضا (ع) و جشن‌ها و جنگ‌های شادی در جزیره کیش تعداد مسافران هم به کمتر از ۱۰ درصد ظرفیت هواپیما رسیده بود و در واقع پرواز‌های از ابتدای امسال تا تیرماه بسیار زیان بار بود و در بیشتر مواقع به خاطر کمبود مسافر لغو می شد.

خلیل پور اظهار داشت: در صورت بهبود وضعیت شیوع بیماری کووید ۱۹  دوباره پرواز‌های مشهد در روز‌های ۲ شنبه و ۵ شنبه و کیش در روز‌های شنبه و سه شنبه از سر گرفته می‌شود.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو