پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | از سر گرفتن پرواز تبریز – کیش هواپیمایی کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 359866 // // // //


از سر گرفتن پرواز تبریز – کیش هواپیمایی کیش

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: با به زمین نشستن نخستین پرواز تبریز – کیش و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر در فرودگاه تبریز، پرواز در این مسیر توسط این شرکت دوباره برقرار شد.


از سر گرفتن پرواز تبریز – کیش هواپیمایی کیش

رامین آذری، با بیان اینکه پرواز در این مسیر طبق برنامه روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شود، افزود: علاوه بر این پروازها، هم اکنون در مسیر تبریز – کیش و بالعکس در طول هفته هشت پرواز توسط شرکت هواپیمایی ایرتور برقرار است.

وی با اشاره به اینکه نخستین پرواز این شرکت در این مسیر بعد از ظهر روز گذشته انجام شد، اظهار داشت: برقراری مجدد پروازهای تبریز – کیش توسط شرکت هواپیمایی کیش ایر در جلب رضایت کاربران این فرودگاه نقش بسزایی داشته و امید است این پرواز استمرار یابد.

آذری، ادامه داد: اداره کل فرودگاه های آذربایجان شرقی آماده است در راستای چشم انداز خود در مسیرهای پروازی، از ظرفیت کیش ایر در سایر مسیرهای پروازی داخلی و خارجی نیز استفاده کند.

وی یادآوری کرد: اعضای هیات مدیره و معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی کیش ایر در زمینه ایجاد مسیرهای پروازی جدید با فرودگاه تبریز و اتصال منطقه آزاد کیش به تمام نقاط کشور و سایر کشورهای جهان از طریق فرودگاه تبریز اعلام آمادگی کردند.

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی ، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و  بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای  هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری ، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

پیش از شیوع ویروس کرونا روزانه به صورت میانگین ۴۵ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو