پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گردشگران اسرائیلی وسایل هتل‌های دبی را می‌دزدند!

تاریخ خبر: // کد خبر: 359971 // // //


گردشگران اسرائیلی وسایل هتل‌های دبی را می‌دزدند!

یک بازرگان رژیم صهیونیستی و مدیر هتلی در دوبی فاش کردند که گردشگران رژیم صهیونیستی وسایل موجود در اتاق های محل اقامت خود در هتل های دوبی را به سرقت می برند.


گردشگران اسرائیلی وسایل هتل‌های دبی را می‌دزدند!

روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی چاپ لندن در شماره امروز (چهارشنبه ) به نقل از روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارانوت ” نوشت: علیرغم گذشت تقریبا یک ماه از آغاز پروازهای مسافربری میان اسراییل و امارات گزارش ها حکایت از آن دارد که ” گردشگران های اسراییلی اثاثیه موجود در اتاق های هتل های دوبی را به سرقت می برند.

آحارانوت به نقل از یک بازرگان رژیم صهیونیستی بدون آنکه نامش را ذکر کند، نوشت: من گروهی از جوانان اسراییلی را دیدم در حالی که حوله ها و کتری های برقی را در چمدان های خود جا دادهاند.

بازرگان مزبور تاکید کرد که در چمدان یک گردشگر اسراییلی دیگر در هتل یک چراغ یافت شد که نرخ آن بیش از چند شیکل نیست . ( هر دلار معادل ۳.۲۲ شیکل واحد پول رژیم صهیونیستی است)

مدیر یکی از هتل های مشرف به برج خلیفه در مرکز منطقه تجاری خلیج فارس هم گفت: ما پذیرای صدها گردشگر  از سراسر کشورهای جهان هستیم . برخی از آنان مشکلاتی به وجود می آورند اما تا کنون مشاهده نکردیم که مسافران اثاثیه هتل ها را به سرقت ببرند.

مدیر مزبور در گفت وگو با یدیعوت آحارانوت افزود: ما اخیرا گردشگران اسراییلی را دیده ایم که به هتل می آیند و در چمدان های خود هر آنچه را که به آن دست می یابند قرار می دهند . آنان حوله ها و کیسه های چای کیسه ای و قهوه و حتی لامپ ها را به سرقت می برند.

مدیر هتل گفت: یک بار یک خانواده اسراییلی به همراه دو کودک برای ثبت خروج خود از هتل آمدند و دریافتیم که از اتاق محل اقامت شان برخی از اشیاء مفقود شده است.

وی ادامه داد: وقتی کارکنان هتل سعی کردند به آنها خبر دهند که برخی از وسایل موجود در اتاق محل اقامت شان مفقود شده شروع به جیغ و داد کردند .

وی افزود: پس از صحبت کردن با آنان قبول کردند که در نهایت چمدان های خود را باز کنند و ظرف قالب های یخ قرار داده شده در یخچال و شمعدانی ها و حوله های دست و صورت را در نزد آنان یافتیم. وقتی به آنان گفتیم که به پلیس خواهیم گفت تصمیم گرفتند تا وسایل را سر جای خود قرار دهند و معذرت خواهی کردند.

سه شرکت هواپیمایی مسافربری رژیم صهیونیستی چندی پیش در ماه جاری میلادی به همراه شرکت هواپیمایی دولتی ” فلای دوبی” پروازهای مستقیم میان تل اویو و دوبی را راه اندازی کردند.

امارات در اواسط سپتامبر گذشته تحت فشار دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا توافق عادی سازی مناسبات با رژیم صهیونیستی را به امضا رساند و دو طرف چندی بعد موافقتنامه معافیت متقابل روادید ورود را منعقد کردند.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو