پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تفاهم نامه همکاری شهر آفتاب با هتل های فرودگاهی امام (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 360775 // // //


تفاهم نامه همکاری شهر آفتاب با هتل های فرودگاهی امام (ره)

تفاهم نامه همکاری بین هتل های فرودگاهی امام خمینی (ره) و نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب امضا شد.


تفاهم نامه همکاری شهر آفتاب با هتل های فرودگاهی امام (ره)

تفاهم نامه همکاری بین هتل های فرودگاهی امام خمینی (ره) و نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب امضا شد.

با حضور مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و مدیرعامل شرکت آریا زیگورات، تفاهم نامه همکاری بین شرکت نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و شرکت توسعه گردشگری آریا زیگورات متولی هتل‌های بین المللی فرودگاهی امام خمینی (ره) امضا شد.

به منظور فراهم کردن امکانات رفاهی بیشتر برای شرکت‌کنندگان در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تفاهم همکاری دو جانبه در خصوص استفاده از امکانات رفاهی و اقامتی هتل‌های Novotel و Ibis بین نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و هتل های بین المللی فرودگاه امام خمینی (ره) امضا شد.

محمدرئوف قادری، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه وجود فضای اقامتی و رفاهی یکی از ملزومات مهم در زمینه برگزاری رویدادهای نمایشگاهی است، اظهار داشت: ایجاد فضای اقامتی و رفاهی برای مجریان، غرفه داران، مهمانان و بازدیدکنندگان نمایشگاهی که از سراسر کشور و یا خارج از کشور که در زمان برگزاری نمایشگاه ها در مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب شرکت می کنند، از اهداف امضای این تفاهم نامه است.

فروش انواع صابون های بهداشتی با 15% تخفیف
کفش چرم | با بهترین قیمت! کد تخفیف رو دریافت کن
اگر آینده فرزندت مهمه در این دوره شرکت کن! فرصت ثبت‌نام محدود
تلوزیون خود را به راحتی با این اندروید باکس هوشمند کنید

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با بیان اینکه هتل‌های فرودگاهی امام خمینی (ره) از امکانات بسیار خوبی برخوردار است، افزود: امکانات رفاهی و فضای اقامتی این هتل‌ها با استانداردهای روز جهانی برابری می‌کند و می‌تواند در هنگام برگزاری نمایشگاه‌ها در شهرآفتاب امکانات مناسبی را در اختیار بازدیدکنندگان و متقاضیان قرار دهد.

وی افزود: امید است که امضای این تفاهم نامه زمینه همکاری‌های بیشتر را فراهم کند تا بتوان از این سرمایه های ملی به نحو مطلوب استفاده کرد.

تفاهمنامه-شهرآفتاب

ظرفیت اقتصادی شهر آفتاب

در ادامه جلسه سمانه یوسفی مدیرعامل شرکت هتل های فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب از ظرفیت‌های بسیار مناسب اقتصادی در کشور محسوب می‌شود، اظهار داشت: بر اساس این تفاهم نامه و با معرفی شرکت نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، مجموعه هتل های بین المللی فرودگاهی امام خمینی (ره) بر اساس تعرفه‌های اعلامی و با هزینه بسیار مناسب امکانات رفاهی و اقامتی موجود را در اختیار مجریان نمایشگاهی قرار می‌دهد.

یوسفی افزود: همچنین به منظور رفاه بیشتر، سرویس رایگان بین نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و مجموعه هتل های بین المللی فرودگاهی امام خمینی (ره) برقرار می‌‌شود.

گفتنی است هتل های فرودگاهی امام خمینی (ره) نخستین گروه از هتل های بین المللی فرودگاهی کشور به شمار می رود که توسط گروه هتلداری اکور فرانسه ساخته شده است. این هتل‌ها در مجاورت ترمینال اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار دارد و با توجه به نزدیکی بعد مکانی و زمانی، می‌تواند خدمات بسیار مناسب اقامتی و رفاهی را در اختیار مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب قرار دهد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از گسترش تجارت


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو