پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی خط مستقیم پرواز ساری – آکتائو قزاقستان

تاریخ خبر: // کد خبر: 361160 // // //


راه اندازی خط مستقیم پرواز ساری – آکتائو قزاقستان

برای توسعه مناسبات با کشورهای حاشیه خط جدید پروازی و بین المللی در فرودگاه ساری خط مستقیم پرواز ساری – آکتائو قزاقستان ایجاد می شود.


راه اندازی خط مستقیم پرواز ساری – آکتائو قزاقستان

حسن خیریانپور – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران  در جلسه هماهنگی برقراری پرواز مذکور افزود : با پیگیری های انجام شده از سوی آقای حسین زادگان استاندار محترم مازندران و کمک و مساعدت سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اکتائو هماهنگی های لازم جهت راه اندازی خط مستقیم پرواز ساری – آکتائو قزاقستان نهایی گردید .

احمد حسین زادگان در جلسه مذکور با اشاره به اینکه برقراری پروازهای مستقیم و خارجی به سمت کشورهای هدف سبب توسعه مناسبات تجاری و اقتصادی می شود، افزود: در این راستا خط پروازی ساری – اکتائو راه اندازی می شود.

وی یادآور شد: این خط پروازی در راستای توسعه روابط اقتصادی و اجتماعی بین مازندران و منگستائو راه اندازی می شود و ظرفیت این پرواز ۱۰۰ نفره خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به برودت هوا بر لزوم صرفه جویی در مصرف سوخت تاکید کرد و گفت: باید برای کاهش مصرف سوخت برنامه ریزی و فرهنگ سازی صورت گیرد.

استاندار مازندران با تاکید براینکه سوخت بخش خانگی به هیچ وجه نباید قطع شود بر لزوم دوگانه سوز شدن سوخت صنایع و بخش تولیدی تاکید کرد و گفت: واحدهای صنعتی نسبت به سوخت جایگزین اقدام لازم را داشته باشند.

حسین زادگان همچنین بر لزوم کاهش مصرف سوخت در بخش دولتی تاکید کرد و گفت: علاوه براین باید اقدام و برنامه ریزی لازم برای مدیریت مصرف انرژی در بخش خانگی صورت گیرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت استانداری مازندران / سایت تحلیل بازار


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو