پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشفیات کالا و ارز قاچاق در مرزهای هوایی و ریلی افزایش یافته است

تاریخ خبر: // کد خبر: 361560 // // //


کشفیات کالا و ارز قاچاق در مرزهای هوایی و ریلی افزایش یافته است

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از افزایش کشفیات کالا و ارز قاچاق از طریق مرزهای هوایی و ریلی به رغم کاهش ترددها خبر داد.


کشفیات کالا و ارز قاچاق در مرزهای هوایی و ریلی افزایش  یافته است

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از افزایش کشفیات کالا و ارز قاچاق از طریق مرزهای هوایی و ریلی به رغم کاهش ترددها خبر داد.

سردارمهدی معصوم بیگی روز سه شنبه در جمع فرماندهان، معاونان و مدیران ارشد پلیس پیشگیری ناجا به موفقیت های پلیس فرودگاه و راه آهن در سطح کشور اشاره کرد و گفت: با تلاش همکارانم در حوزه تامین نظم و امنیت صنعت ریلی و هوایی، علیرغم کاهش حجم ترددها و مسافران به دلیل شیوع ویروس کرونا، در حوزه کشف کالا و ارز قاچاق از طریق مرزهای هوایی به ترتیب با ۶۶ و ۴۲ درصد افزایش کشف و در حوزه کشف سرقت و دستگیری سارقان افزایش ۲۷ و ۲۸ درصدی در بخش صنعت ریلی کشور طی ۹ ماهه سال جاری را در کارنامه عملکرد خود داریم.

وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از ماموریت‌های ناجا توسط کارکنان یگان های تابعه پلیس پیشگیری مدیریت و انجام می شود، افزود: پلیس پیشگیری با توجه به دامنه وسیع ماموریت های محوله سهم زیادی در توسعه نظم و امنیت بر عهده دارد به گونه ای که ۴۹ درصد کشفیات سلاح و مهمات غیر مجاز، ۵۳ درصد کشف سرقت ها و دستگیری ۸۲ درصد سارقان، ۲۲ درصد کشفیات مواد مخدر و ۴۰ درصد کشف انواع کالای قاچاق توسط کارکنان زحمتکش کوپ (کلانتری و پاسگاه ها)، ایستگاه‌های بازرسی و یگان‌های امداد انجام می شود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از ماموریت‌های ناجا توسط کارکنان یگان های تابعه پلیس پیشگیری مدیریت و انجام می شود، گفت: بزرگترین و مهمترین دستاورد تلاش‌های ارزنده کارکنان پلیس پیشگیری، حفظ نظم و امنیت و هدیه آرامش به مردم است.

معصوم بیگی با اشاره به لزوم عمل به فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه ای و تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص خدمتگزاری به مردم افزود: پیشگیری و کمک به کاهش وقوع سرقت و ارتقاء میزان رضایت مردم از عملکرد کلانتری ها از مهمترین ماموریت‌های پلیس پیشگیری است که خوشبختانه برابر بررسی های به عمل آمده رضایت مردم از کلانتری ها در حال افزایش است.

وی اضافه کرد: بزرگترین و مهمترین دستاورد تلاش های ارزنده کارکنان پلیس پیشگیری حفظ نظم و امنیت و هدیه آرامش به مردم است که امیدواریم مورد رضای خداوند متعال و مردم عزیز و همیشه همراه نیروی انتظامی قرار گیرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو