پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | همایش آشنایی با مولتی روتورها

تاریخ خبر: // کد خبر: 362300 // // //


همایش آشنایی با مولتی روتورها

انجمن علمی دانشجویی مهندسی هوافضا دانشگاه فردوسی مشهد با همکاری انجمن علمی دانشجویی رباتیک این دانشگاه، همایش آشنایی با مولتی روتورها را برگزار می‌کنند.


همایش آشنایی با مولتی روتورها

«مولتی روتور چیست»، «انواع مولتی روتورها از نظر کاربرد در زندگی»، «انواع مولتی روتورها از نظر ظاهری»، «مولتی روتورها در صنایع نظامی»، «کاربرد مولتی روتورها در صنعت»، «آینده شغلی در زمینه مولتی روتورها»، «زمینه‌های فعالیت در حوزه مولتی روتورها»، «مولتی روتورها در ایران و جهان» و «شرکت‌های فعال این زمینه در سطح جهانی» سرفصل مطالبی است که در همایش آشنایی با مولتی روتورها ارائه خواهد شد.

مهندس امین صادقی (معاونت علمی پژوهشی فناوران نوین پرواز، مجری و مدرس دوره های فناوری پهپاد)، مهندس وحید رضاپور (استاد مدعو دانشگاه فردوسی مشهد، فعال در صنعت ساخت مولتی روتورها) و مهندس مهران باغبانی(مدیریت شرکت آتراتوس، دبیر سابق انجمن علمی مهندسی هوافضا دانشگاه فردوسی مشهد) سخنرانان همایش آشنایی با مولتی روتورها هستند.

این همایش ۱۸ دی ماه ساعت ۱۸ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در آن می‌توانند از طریق پیوند http://yun.ir/t۸۴۱۰۲ اقدام کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر به شناسه @aha۹۷۹۶ پیام دهند.

مولتی روتور دستگاهی است شبیه به هلیکوپتر که توسط چرخش ملخ یا چرخ بال نیروی برا یا همان لیفت را تولید می کند که باعث به پرواز در آمدن مجموعه مولتی روتور می گردد، پرواز آن پایداری بسیار بیشتری نسبت به هلیکوپتر دارد، از این رو پرواز با این پرنده ها بسیار راحت تر از هلیکوپتر می باشد، معمولا در یک مولتی روتور از ۳ موتور به بالا استفاده می کنند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو