پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | معرفی انصاری فرد به عنوان مدیر فرودگاه یاسوج

تاریخ خبر: // کد خبر: 362639 // // //


معرفی انصاری فرد به عنوان مدیر فرودگاه یاسوج

با حضور مسئولان استانی و کشوری، مراسم تودیع و معارفه مدیر فرودگاه یاسوج برگزار شد.


معرفی انصاری فرد به عنوان مدیر فرودگاه یاسوج

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه ۱۸ دی ماه در این نشست گفت: در تلاش هستیم در سال جدید با افزایش ضریب امنیت و تجهیزات فرودگاه یاسوج، امکان برقراری دو پرواز در روز را فراهم کنیم و البته استقبال مردم تعیین کننده است.وی افزود: فرودگاه یاسوج ۱۴ موانع پروازی داشت که به لحاظ فنی و امنیتی مشکل ساز بود که بر طرف شدند.

کلانتری اظهار کرد: با تلاش و پیگیری های به عمل آمده برای برطرف شدن این موانع و توسعه و تجهیز این فرودگاه ۳۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: توسعه باند فرودگاه، تکمیل روشنایی باند و امکان برقراری فرود در شب و نصب تجهیزات لازم در این فرودگاه اکنون شرایط را برای انجام فرود و پرواز هواپیماهای با بدنه متوسط فراهم ساخته است.

کلانتری تصریح کرد: برای افزایش ضریب امنیت، افزایش پروازها، توسعه و تجهیز بیشتر این فرودگاه آمادگی داریم با مشارکت ۵۰ درصدی تامین منابع در استان و ۵۰ درصد هم از طرف شرکت فرودگاه‌ها اقدام کنیم.

وی توسعه و تجهیز بیشتر فرودگاه گچساران را خواستار شد و عنوان کرد: این فرودگاه در نزدیکی شهرستان های کهگیلویه، گچساران، باشت، بهمئی، چرام و لنده واقع شده و برای ارائه خدمت به مردم این منطقه نیازمند توسعه، تجهیز و افزایش تعداد پرواز بیشتر است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از علی محسنیان که ۶ سال مدیر فرودگاه یاسوج بود تقدیر کرد.

کلانتری از عنایت انصاری فرد مدیر جدید فرودگاه یاسوج نیز خواست تا نسبت به توسعه و تجهیز و افزایش تعداد پروازها در فرودگاه‌های استان به طور جدی پیگیری کند.

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز در این نشست گفت: فرودگاه یاسوج که موانع طبیعی و غیرطبیعی متعددی داشت امروز مشکلات و موانع آن رفع شده و شرایط زیرساختی برای افزایش پروازها نیز مهیا شده است.

امیر مکری افزود: با توجه به پیگیری های ویژه و مکرر استاندار اکنون که فرودگاه یاسوج از استانداردهای لازم برخوردار شده است در صورت استقبال مردم استان  پیگیر افزایش تعداد پروازهای آن خواهیم بود.

وی بیان کرد: فرودگاه گچساران نیز برای توسعه و تجهیز مدیریت آن به شرکت فرودگاه های و ناوبری هوایی کشور داده شد و اقدامات لازم برای توسعه، تجهیز و افزایش ایمنی آن در دستور کار قرار گفته است.

گفتنی است که در پایان این نشست عنایت انصاری فرد به عنوان مدیر جدید فرودگاه یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات علی محسنیان مدیر پیشین نیز تجلیل شد.

معرفی-انصاری فرد-به-عنوان-مدیر-فرودگاه-یاسوج

معرفی-انصاری فرد-به-عنوان-مدیر-فرودگاه-یاسوج

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو