پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نظارت حداکثری بر رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه تبریز

تاریخ خبر: // کد خبر: 362803 // // //


نظارت حداکثری بر رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه تبریز

سرپرست معاونت امداد و نجات، از نظارت حداکثری بر رعایت پروتکل های بهداشتی فاصله گذاری ها و ایمن سازی مستمر در فرودگاه شهیدمدنی تبریز خبر داد.


نظارت حداکثری بر رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه تبریز

سیدی،سرپرست معاونت امداد و نجات از نظارت حداکثری بر رعایت پروتکل های بهداشتی فاصله گذاری ها و ایمن سازی مستمر در فرودگاه شهیدمدنی تبریز خبر داد.

میر علی آقا سیدی خاطر نشان شد؛ خوشبختانه در فرودگاه شهید مدنی تبریز، با همکاری و نظارت مسئولین معاونت امداد و نجات هلال احمر استان آذربایجان شرقی، و مسئولین فرودگاه شهید مدنی تبریز بر عملکرد ناظران سلامت و روند شیوه نامه بهداشتی تاکنون کمترین آسیب را دیده ایم ..

سرپرست معاونت امداد و نجات : در این نظارت های که هم از طرف مسئولین ، معاونت امداد ونجات و همچنین مسئولین فردگاه شهید مدنی تبریز صورت میگیرد گفت : با تلاش ۲۴ ساعته ناظران سلامت فرودگاه شهید مدنی تبریز ضمن تقدیر از زحمات این عزیزان خاطر نشان شد.

تب سنجی با دستگاه ترمال، توصیه به فاصله گذاری ، و الزام بر زدن ماسک و رعایت قوانین بهداشتی ، تاکید بر ضد عفونی مکرر سالن ها، سرویس های بهداشتی ، و…
وهمچنین برچسب گذاری سالن های فرودگاه و فاصله گذاری ، ضد عفونی مکرر سالن ها، سرویس های بهداشتی ، و چرخ های حمل بار ، ضد عفونی بار مسافران پس از تخلیه از هواپیما، نصب دوربین های پیشرفته تب سنج از جمله مواردی هستند که از طرف مسئولین فرودگاه شهید مدنی تبریز با هدف سفری امن برای هم وطنان در پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز صورت می گیرد.
سیدی افزود: افزایش تعاملات دوسویه تاکید کرد و گفت امیدوارم با همفکری و تعامل با هم بتوانیم دستور العمل های بهداشتی را با هدف سفری ایمن و آسوده خاطر برای این مهم با جدیت بیشتری داشته باشیم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبر روز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو