پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استفاده از فرودگاه شهید مدرس به عنوان فرودگاه پدافندی و باری

تاریخ خبر: // کد خبر: 362985 // // //


استفاده از فرودگاه شهید مدرس به عنوان فرودگاه پدافندی و باری

محسن زنگنه: ساخت فرودگاه شهید مدرس هم که مدت ها رها شده قرار است به عنوان فرودگاه پدافندی و حمل نقل باری مورد استفاده قرار گیرد.


استفاده از فرودگاه شهید مدرس به عنوان فرودگاه پدافندی و باری

محسن زنگنه: ساخت فرودگاه شهید مدرس هم که مدت ها رها شده قرار است به عنوان فرودگاه پدافندی و حمل نقل باری مورد استفاده قرار گیرد.

معاون عمران و محیط زیست سازمان صنایع کوچک و شرکت های صنعتی ایران به بحستان سفر کرد.

در این سفر که مدیرعامل شرکت شرکت‌های صنعتی خراسان رضوی و نماینده مردم شهرستان‌های بجستان و گناباد هم وی را همراهی کرد برخی مشکلات شهرک صنعتی بجستان بررسی شد.

آقایان محمدزاده، شجاعی و صفایی بر تکمیل زیرساخت‌های شهرک صنعتی بجستان از جمله آسفالت معابر – تامین تلفن – آب و برق تاکید کردند.

ابراهیمی فرماندار بجستان گفت:قول مساعد تامین اعتبار و اجرای شبکه مخابرات و تامین تلفن – آب و برق و آسفالت معابر و ایجاد 4واحد سوله کارگاهی در این شهرک از مصوبات این بازدید بود.

اعلام صدور مجوز برق، آب و گاز واحدهای مسکونی روستایی خارج از محدوده در مه ولات

نماینده شهرستان مه ولات، تربت حیدریه و زاوه در جلسه شورای اداری مه ولات با اشاره به اجرای طرح هادی روستاها گفت:با توجه به توافق با مدیرکل بنیاد مسکن خراسان رضوی قرار شده است مجوز برق، آب و گاز  همه منازل مسکونی که خارج از محدوده ساخته شده است صادر شود.

محسن زنگنه افزود: پیگیری طرح های سالن کشتی، ساخت ورزشگاه پوریای ولی، مجتمع فرهنگی، دفتر گمرک، کارخانه فولاد، راه گلستان به شادمهر و مسیر همت آباد به کاشمر انجام و بودجه در نظر گرفته شده است.

وی افزود: ساخت فرودگاه شهید مدرس  هم که مدت ها رها شده قرار است به عنوان فرودگاه پدافندی و حمل نقل باری مورد استفاده قرار گیرد.

بررسی امکان کشت و توسعه چغندر پاییزه در تربت حیدریه

رییس اداره تولیدات گیاهی تربت حیدریه گفت: طرح بررسی امکان کشت و توسعه چغندر پاییزه در تربت حیدریه در 7 هکتار زمین در بخش مرکزی این شهرستان اجرا شد.

علیرضا قاضی زاده افزود: کارشناسان کشاورزی با ارزیابی خوب عملکرد این طرح مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان را در تحقق این هدف مصمم تر کرده است و در صورت مثبت بودن نتایج حاصل در سالهای آینده شاهد افزایش سطح کشت چغندر پاییزه در تربت حیدریه خواهیم بود.

وی گفت:کشت و توسعه چغندر پاییزه می تواند در الگوی کشت پاییزه مورد توجه قرار بگیرد که کاهش چشمگیر مصرف آب و کاهش هزینه های داشت از محاسن این نوع کشت  است.

پاسداشت شهدای مدافع سلامت به همت هیئت فوتبال تربت حیدریه

در چارچوب رقابت‌های فوتبال زیرگروه نوجوانان زیر 15سال خراسان رضوی در ورزشگاه آزادی تربت حیدریه از مقام شهید مدافع سلامت شهید دکتر مهرداد حیدری تجلیل شد.

رئیس هئیت فوتبال تربت حیدریه گفت: دیدار دیشب تیم‌های نوین تربت حیدریه و هیئت فوتبال تربت جام در چارچوب رقابت‌های زیرگروه نوجوانان زیر 15سال استان به نام پاسداشت مدافعان سلامت نامگذاری شد.

مصطفی یوسفی، افزود: رویکرد هیئت فوتبال تربت حیدریه بر ترویج فرهنگ پهلوانی، تجلی ارزش‌ها و پاسداشت کرامت‌های انسانی است .

 

مرمت جایگاه ورزشگاه آزادی تربت حیدریه

رئیس ورزش و جوانان تربت حیدریه گفت: مشکلات مربوط به جایگاه تماشاچیان ورزشگاه آزادی تربت حیدریه تا پایان امسال رفع خواهد شد.

مجید رضایی افزود:اعتبار مورد نیاز برای اتمام این طرح یک میلیارد ریال پیش بینی شده است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو