پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | درخواست استادان قدرت نرم و جنگ نرم: سرنگونی B۵۲ به محض تجاوز به ایران

تاریخ خبر: // کد خبر: 365612 // // //


درخواست استادان قدرت نرم و جنگ نرم: سرنگونی B۵۲ به محض تجاوز به ایران

840 نفر از استادان و مدرسین قدرت نرم و جنگ نرم: سردارفاتح عین الاسد! علامت‌های کهنه ترس و لرز‌های تولیدی استبداد و استعمار برای غارت ملّت‌های مظلوم و مستضعف بخصوص B۵۲ آمریکا را به محض مشاهده در جدار‌های مرزی و متمایل به آسمان این مرز پرگوهر را مورد هدف قرار داده و سرنگون کنید.


درخواست استادان قدرت نرم و جنگ نرم: سرنگونی B۵۲ به محض تجاوز به ایران

840 نفر از استادان و مدرسین قدرت نرم و جنگ نرم: سردارفاتح عین الاسد! علامت‌های کهنه ترس و لرز‌های تولیدی استبداد و استعمار برای غارت ملّت‌های مظلوم و مستضعف بخصوص B۵۲ آمریکا را به محض مشاهده در جدار‌های مرزی و متمایل به آسمان این مرز پرگوهر را مورد هدف قرار داده و سرنگون کنید.

 در پی بزرگ نمایی برخی رسانه‌های فارسی زبان خارجی و مراکز رسانه‌ای غربی، عبری و عربی از تحرکات ناو‌های غول پیکر و هواپیمای B۵۲ در منطقه، استادان و مدرسان قدرت نرم و جنگ نرم نهضت استادی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی ایران در نامه‌ای به سردار حاجی زاده با عنوان سردار فاتح عین الاسد، درخواست کردند تا به محض مشاهده این تحرکات به خصوص هواپیمای بی۵۲ آمریکا در جدار مرزی آسمانی متمایل به ایران، آن را هدف قرار داده و سرنگون کنند.

متن نامه به شرح زیر است
بسم الله القاصم الجبارین
«یا أَیهَا الَّذینَ آمَنُوا قاتِلُوا الَّذینَ یلُونَکُمْ مِنَ الْکُفَّارِ وَ لْیجِدُوا فیکُمْ غِلْظَهً وَ اعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقینَ» (توبه /۱۲۳)‌ای کسانی که ایمان آورده‌اید با کافرانی که به شما نزدیک‌ترند پیکار کنید و دشمنان دورتر، شما را از دشمنان نزدیک غافل نکند، آن‌ها باید در شما شدت و خشونت و قدرت احساس کنند و بدانید خداوند با پرهیزکاران است

سردار بسیجی امیرعلی حاجی زاده؛ فرمانده شجاع و انقلابی نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم.
اللهم صلّ علی محمّدوآل محمّد.

از آستانه سالروز ترور پنهانی سپهبد ایران و اسلام؛ شهید حاج قاسم سلیمانی رضوان الله علیه که باشکست اُبهت پوشالی لیبرال دموکراسی آمریکایی و ذلّت در جبهه آمرین، قاتلین و همکاران آن‌ها در تحولات داخلی آمریکا و ضعف در کشور‌های همپیمان شان توأم شده؛ مشاهده می‌شود که آمریکای روبه افول، اضمحلال و فروپاشی برای بازسازی چهره جهانخواری و جاری ساختن حس نوستالژی ابرقدرتی در داخل و خارج به تحرکاتی نمایشی در منطقه‌های مجاور ایران بزرگ، قهرمان و اسلامی مبادرت می‌کند، به خصوص با تصور خام در شبیه سازی اکنون و دوران قدیم و جاهلیت منطقه ای، به جابجایی ناو‌های غول پیکر و هواپیمای B۵۲ در آسمان منطقه مبادرت می‌کند؛ رسانه‌های سعودی، لندنی، صهیونیستی و سازمان‌های مزدور منافقین و بقایای سلطنتی نیز به عنوان واحد‌های رسانه‌ای ـ تبلیغاتی ارتش درمانده‌ی آمریکا موظف شدند تا از جابجایی این آهن قراضه‌های غول پیکر آبی و هوایی به ترسانیدن ملّت‌های منطقه بخصوص ایران بزرگ و ملّت سلحشور اقدام نمایند؛ در حالی که حتی کم سواد‌ترین و غیر حرفه ای‌ترین تحلیل گران و آگاهان اجتماعی، سیاسی و امنیتی به خوبی واقف هستند ابتدای هرجنگی که آمریکا سردمدار آن باشد با آغاز سنگربندی‌های نژادی، زبانی و اجتماعی در شهر‌های این کشور مصادف خواهد شد به خصوص اکنون که ساختمان مجلس و خیابان‌های این کشور صحنه کشتار داخلی شده است؛ پس! ناو‌ها و هواپیما‌ها به حرکت و پرواز درآمدند تا تنفسی مصنوعی به این موجود در حال احتضار دمیده شود؛ گو این که نمایش‌ها و مانور‌ها برای تولید مضامین و قدرت نرم برای تصرف افکار و مهندسی ذهن، جهت پرهیز از رویارویی اصلی با ایرانیان و صد‌ها هزار مجاهد مکتب مقاومت در آسیا صورت می‌پذیرد!

سردار انقلابی و فاتح عین الاسد! گرو‌های علمی ـ تخصصی رصد و پایش گران محیطی و به خصوص شبکه‌های استانی و ملّی قدرت نرم در نهضت استادی دانشگاه‌های ایران ضمن گرامیداشت یوم الله اسقاط پهباد راهبردی و رادارگریز گلوبال هاوک و یوم الله درهم کوبیدن سیمای پنجاه ساله ابرقدرتی آمریکا در پایگاه عین الاسد؛ به نمایندگی از جامعه استادان متدین و وطن خواه انتظار دارند جوانان دانشمند سازمان ملّت بنیاد هوافضا به محض ورود آهن پاره‌ی غول پیکر آبی و به ویژه بلافاصله پس از ورود سهوی یا عمدی B۵۲؛ این علامت‌های کهنه و قدیمی تولید ترس و لرز‌ها از سوی استبداد و استعمار برای غارت ملّت‌های مظلوم و مستضعف، آن را به محض مشاهده در جدارمرزی و متمایل به آسمان این مرز پرگهر، مورد هدف قرارداده و سرنگون نمایید.

سردار عین الاسد! حالا وقتشه! زمان درهم کوبیدن فیل‌ها از سوی ابابیل‌ها! تا جهانیان پوشالی بودن تحرکات آبی و هوایی دشمنان متجاوز به سرزمین‌های ملی خود را دریابند.‌ای ایران‌ای مرز پر گهر *‌ای خاکت سرچشمه هنر
دور از تو اندیشه بدان * پاینده مانی و جاودان

والعاقبه للمتقین

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو