پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ورود پیکر مطهر 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس به فرودگاه تبریز

تاریخ خبر: // کد خبر: 366588 // // //


ورود پیکر مطهر 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس به فرودگاه تبریز

پیکر مطهر ۴ شهید گمنام دوران دفاع مقدس، در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) طی مراسم استقبال محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وارد فرودگاه بین المللی تبریز شد.


ورود پیکر مطهر 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس به فرودگاه تبریز

پیکر مطهر 4 شهید گمنام دوران دفاع مقدس، در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) طی مراسم استقبال محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وارد فرودگاه بین المللی تبریز شد.

مقرر شده تا این شهدای بزرگوار گمنام با کاروان‌های خودرویی در مسیرهای تعیین شده تشییع شود که بر این اساس، مسیر شماره یک از فرودگاه، میدان جهاد (نصف راه) چهارراه شریعتی، میدان ساعت، چهارراه شهید بهشتی تا میدان آبرسان خواهد بود و مسیر شماره دو هم از آبرسان، چهارراه مارالان، چهارراه طالقانی، چهارراه ابوریحان، چهارراه لاله، سپاه عاشورا طی می‌شود.

امشب، مراسم وداع با شهدای گمنام هم در صحن مصلای امام خمینی (ره) تبریز برگزار شده و همزمان برای کاهش تراکم حضور مردم، زیارت مجازی نیز ساعت 21:30 از شبکه‌های اجتماعی بصورت زنده پخش خواهد شد.

روز جمعه نیز همزمان با برگزاری نمازجمعه که بعد از ماه‌ها تعطیلی دوباره آغاز خواهد شد، معطر به حضور شهدای گمنام شده و بر پیکر مطهر شهدا در مصلای تبریز نماز اقامه خواهد شد.

مراسم وداع و تدفین پیکرهای مطهر هم روز شنبه، 27 دی ماه در گروه موشکی و توپخانه 60 رسالت و دانشگاه آزاد مرند برگزار شده و روز یکشنبه 28 دی ماه نیز همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در دانشگاه فرهنگیان واحد خواهران برگزار خواهد شد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر / خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو