پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید جناب شورمیج بر اخلاق داری و کاهش هزینه ها در شرکت فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 367624 // // // خبر مهم


تاکید جناب شورمیج بر اخلاق داری و کاهش هزینه ها در شرکت فرودگاه ها

معاون توسعه مدیریت و منابع بر کاهش هزینه در بخش های مختلف تاکید کرد و گفت: همکاران ما در مجموعه شرکت فرودگاه ها باید نسبت به کاهش هزینه مصمم تر باشند و نسبت به رعایت و حفظ بیت المال جدی تر عمل کنند.


تاکید جناب شورمیج بر اخلاق داری و کاهش هزینه ها در شرکت فرودگاه ها

علی شورمیج در نشستی که با حضور زیرمجموعه های معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد، گفت: اخلاق اداری و یکسری بایدها و نبایدها از موضوع های مهمی است که مدیران و کارکنان باید نسبت به آن اهتمام داشته باشند.

وی با بیان اینکه انجام صحیح کارها، مسئولیت پذیری و احترام به ارباب رجوع می بایست در سرلوحه کارها قرار گیرد، بر رعایت خوشرویی، اصلاح کارها و پاسخگویی به موقع و مناسب تاکید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع در ادامه گفت: همه مدیران و کارکنان مجموعه باید سعی کنند تا در عین کاهش بروکراسی های اداری، کارها را با درایت، جدیت کامل و زمان بندی درست پیش برده و در محل کار خود به موقع حضور داشته باشند.

تسهیل امور، انتقال تجارب به یکدیگر، آموزش و مشورت و همکاری با حوزه های دیگر از جمله مواردی بود که معاون توسعه مدیریت و منابع در سخنان خود به آنها اشاره کرد.

وی اضافه کرد: امانتداری و حفظ اسرار، دوری از دخالت در زندگی خصوصی دیگران، کاهش اختلاف بین مدیران، روسا و معاونین، تفویض اختیار به موقع از دیگر مباحثی است که مجموعه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران باید سرلوحه کارهای خود قرار دهد.

شورمیج تاکید کرد: نگاه و رویکرد ما در مجموعه شرکت فرودگاه ها بایستی مثبت بوده و در جهت ارتقای شرکت و ارائه تسهیلات به همکاران، پشتیبان حوزه های دیگر باشیم.

وی ادامه داد: بررسی، بازبینی و رفع مشکلات همکاران، ایجاد انگیزه، تشویق و تقدیر از دیگر مواردی است که بایستی سرلوحه برنامه ها قرار گیرد.

شورمیج بر کاهش هزینه اشاره کرد و گفت: همکاران ما در مجموعه شرکت فرودگاه ها باید نسبت به کاهش هزینه مصمم تر باشند و نسبت به رعایت و حفظ بیت المال جدی تر عمل کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع خاطرنشان کرد: رعایت پوشش اداری، صادق بودن در کار، رعایت سلسه مراتب ضمن احترام به یکدیگر، برخورد سریع و قاطع و باور داشتن فرهنگ سازمانی ضروری است و باید نسبت به آن تلاش کنیم.

وی یادآور شد؛ شفاف سازی فعالیت ها، مستند سازی دقیق یکی از مباحثی است که همکاران نسبت به آن جدی تر عمل کنند.

شورمیج خواستار همکاری در رفع موانع و مشکلات مجموعه و رسیدن به یک توافق واحد شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو