پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | وضعیت پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز

تاریخ خبر: // کد خبر: 368360 // // //


وضعیت پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز

مدیر‌کل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: با وجود بارش سنگین برف و کولاک از دیشب در تبریز،تمام پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی به موقعگع و بدون تاخیر انجام گرفته است.


وضعیت پروازهای فرودگاه شهید مدنی تبریز

رامین آذری امروز اظهار داشت: صرفا پرواز تهران- تبریز شرکت هواپیمایی آتا دیشب با تاخیر 45 دقیقه‌ای انجام شد که به دلیل نقص فنی بوده و این تاخیر مربوط با بارش برف نبوده است.

وی، وضعیت کاهش دید را نیز در فرودگاه بین‌المللی تبریز ایده‌آل اعلام و تاکید کرد: خوشبختانه هیچ‌گونه کاهش دیدی در آسمان تبریز که مشکل‌ساز برای پروازها فرودگاه باشد،اتفاق نیفتاده است.

آذری با اشاره به اینکه در طول زمستان تجهیزات و ماشین‌آلات سنگین در فرودگاه تبریز آماده می‌باشد، اظهار داشت: به محض شروع بارش‌ها از شب گذشته در تبریز نیز عملیات برف‌روبی، اوره‌پاشی و یخ‌زدایی در باندها و فرودگاه بین‌المللی تبریز توسط اداره آتش‌نشانی و هدایت زمینی هواپیما انجام شده است.

این مقام ارشد استانی، در حوزه حمل و نقل هوایی از انجام چندین عملیات آماده‌سازی باند به منظور تیکاف هواپیماها طی بارش‌های چند ساعت گذشته خبر داد.

وی، از مسافران فرودگاه تبریز خواست تا قبل از مراجعت به این مجموعه حتما از طریق تلفن گویایی 199 وضعیت پروازهای خود را جویا و پس از اطمینان از انجام بدون تاخیر و به موقعه پروازه خود راهی فرودگاه شوند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو