پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | عملیات‌های پیچیده و سخت ارتش در رزمایش اقتدار ۹۹

تاریخ خبر: // کد خبر: 368462 // // //


عملیات‌های پیچیده و سخت ارتش در رزمایش اقتدار ۹۹

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بالگردهای هوانیروز در رزمایش اقتدار ۹۹ توانستند قابلیت و توانایی پرواز و تیراندازی شبانه (هلی بُرن) را انجام دهند که عملیات سخت و پیچیده با برخورداری از محصولات بومی در این عملیات استفاده شد.


عملیات‌های پیچیده و سخت ارتش در رزمایش اقتدار ۹۹

امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی، با اشاره به نقش هوانیروز در رزمایش «اقتدار ۹۹»، گفت: این رزمایش به شکل ترکیبی و بهره‌گیری از تخصص‌های مختلف برگزار شد، تیپ‌های مختلف به ویژه تیپ واکنش سریع در رزمایش اقتدار ۹۹ حضور داشتند.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: هوانیروز هم در این رزمایش ترکیبی حضور داشت، یک رزمایش مُقتدر ترکیبی در سواحل دور برگزار شد، عملیات‌های چتربازی، «هلی بُرن» و شلیک به اهداف سطحی از پیش تعیین شده داشتیم و الحمدالله موفق هم بودیم.

قربانی «سامانه‌های دید و تیر شبانه» را از جمله عملیات‌های پیچیده در رزمایش ۹۹ برشمرد و تصریح کرد: بالگردهای هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در این رزمایش توانستند قابلیت و توانایی پرواز و تیراندازی شبانه (هلی بُرن) را انجام دهند که عملیات سخت و پیچیده با برخورداری از محصولات بومی در این عملیات استفاده شد.

نیروهای ولایت‌مدار ارتش و نیروهای مسلح آماده جان‌فشانی در رکاب ولایت

وی با اشاره به پیام رزمایش اقتدار ۹۹ به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، اضافه کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند که نیروهای ولایت‌مدار ارتش و نیروهای مسلح در رکاب ولایت آماده جان‌فشانی هستند، هر دشمنی که خدای نکرده چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران داشته باشد، بایک پاسخ کوبنده و قاطعی روبرو خواهد شد.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: کشورهای دوست و برادر ما هم مطمئن باشند که ما در کنار آن‌ها هستیم، دشمنان ما هم سر عقل بیایند و تدبیر کنند و هیچ زمانی علیه ایران اسلامی دست از پا خطا نکنند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبرآنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو