پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فیلم| پرواز بنرهایی با شعار‌های ضدترامپ بر فراز تفریگاه وی

تاریخ خبر: // کد خبر: 369202 // // //


فیلم| پرواز بنرهایی با شعار‌های ضدترامپ بر فراز تفریگاه وی

ویدئو‌های منتشر شده از تفریحگاه و زمین گلف رئیس‌جمهور سابق آمریکا در ایالت فلوریدا نشان می‌دهد بنر‌هایی با شعار‌هایی علیه وی به وسیله هواپیما برفراز این تفریحگاه به پرواز درآمده‌اند.


فیلم| پرواز بنرهایی با شعار‌های ضدترامپ بر فراز تفریگاه وی

 تصاویر و ویدئو‌های منتشر شده از تفریحگاه و زمین گلف «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا موسوم به «مار ئه لاگو» نشان می‌دهد که بنر‌هایی با دو شعار «ترامپ بدترین رئیس‌جمهور» و «ترامپ، بازنده تأسف‌بار، به مسکو برگرد» بر فراز این تفریحگاه به پرواز در آمده است.

به نوشته روزنامه هافینگتون پست، تصاویر و ویدئوهای هواپیما‌هایی که به دنبال خود این بنر‌ها را حمل می‌کنند شاهدان محلی از جمله یکی از گزارشگران شبکه خبری سی‌بی‌اس در محل ثبت و ضبط کرده‌اند.

 

 

این روزنامه نوشته در گزارش رسانه‌ها مشخص نشده که این هواپیما‌ها تا چه حدی به تفریحگاه مار ئه لاگوی ترامپ نزدیک شده‌اند یا آیا اصلاً رئیس‌جمهور سابق آمریکا خود متوجه این بنر‌ها شده است یا خیر.

ترامپ در بخش «پام بیچ کانتی» که این تفریحگاه در آن واقع شده، محبوبیت چندانی ندارد و ۵۶ درصد ساکنان آن در انتخابات ریاست‌جمهوری سوم نوامبر ۲۰۲۰ به «جو بایدن»، رئیس‌جمهور جدید آمریکا و ۴۳ درصد به ترامپ رأی دادند.

ساکنان این منطقه تهدید به طرح شکایت کردند تا با ایجاد محدودیت‌هایی مانع از استفاده ترامپ از این زمین گلف شوند.

این در حالی است که در بحبوحه اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری که شواهد از باخت ترامپ حکایت داشت، برخی از ساکنان این بخش اعلام کردند که از ترامپ استقبال نخواهد کرد.

روز گذشته نیز ترامپ در اولین حضور عمومی خود از زمان پایان دوران ریاست جمهوری در روز ۲۰ ژانویه، در مجموعه گلف خود در پالم بیچ در فلوریدا روئیت شد.

ترامپ با پوشیدن کلاه کارزار انتخاباتی خود که روی آن عبارت “آمریکا را دوباره با عظمت کنیم” نوشته شده بود، در زمین گلفی که در اغلب دوران ریاست جمهوری برای تفریح به آنجا می‌رفت حضور یافت.

این درحالیست که دهها نفر از هواداران وی نیز در بیرون این مجموعه تجمع کرده بودند. بعضی از هواداران ترامپ پلاکارهایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود “هنوز رئیس جمهور من هستی” و “ترامپ برنده شد”. ترامپ برای لحظاتی به نزدیکی آنها رفت و برای آنها دست تکان داد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو