پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رایزنی راه اندازی پرواز مستقیم اصفهان به ایروان / ازسرگیری 50 درصد ظرفیت پروازهای مستقیم به ترکیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 369397 // // //


رایزنی راه اندازی پرواز مستقیم اصفهان به ایروان / ازسرگیری 50 درصد ظرفیت پروازهای مستقیم به ترکیه

با کاهش تدریجی شیوع ویروس منحوس کرونا و ابراز تمایل فعالان گردشگری ترکیه و اصفهان، در طی نشستی در محل هتل عباسی اصفهان، با حضور سید حسن قاضی‌عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و حمایت مسؤولان ترکیه و استان اصفهان، پروازهای مستقیم میان دو کشور مجدد برقرار شد.


رایزنی راه اندازی پرواز مستقیم اصفهان به ایروان / ازسرگیری 50 درصد ظرفیت پروازهای مستقیم به ترکیه

حسن قاضی عسگر، امروز(دوشنبه-۶ بهمن) در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی و نهمین نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب اصفهان، در جمع خبرنگاران در خصوص طولانی شدن فرایند صدور مجوزها برای فعالان اقتصادی، اظهار کرد: نسخه کلی از تهران پیچیده شده است و در سامانه G۴B تمام مجوزها به صورت الکترونیک صادر می شود و فرد دیگر نیاز به مراجعه حضوری به سازمان های دولتی ندارد.

وی در ادامه درباره دستاوردهای سفر روز گذشته وزیر اقتصاد ارمنستان، گفت: قرار شد بعد از این سفر چند پروژه از جمله پروژه گردشگری بین اصفهان و ایروان کلید زده شود، همچنیین چند پروژه اقتصادی از جمله استفاده از ظرفیت شهرک سلامت در قالب توریسم سلامت و … در استان اجرا خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اشاره به اینکه در پی این سفر مقرر شد ارمنستان در خرید هواپیما به کشور کمک کند، افزود: همچنین قرار است خط مستقیم پرواز از اصفهان به ایروان برقرار شود.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان نیز اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در منطقه خاورمیانه، از اسفندماه سال گذشته پروازهای مستقیم از مبدأ اصفهان به ترکیه و برعکس به‌طور کامل متوقف شد.

حیدر صادقی افزود: با کاهش تدریجی شیوع ویروس منحوس کرونا و ابراز تمایل فعالان گردشگری ترکیه و اصفهان، در طی نشستی در محل هتل عباسی اصفهان، با حضور سید حسن قاضی‌عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و حمایت مسؤولان ترکیه و استان اصفهان، پروازهای مستقیم میان دو کشور مجدد برقرار شد.

وی تأکید کرد: بر اساس توافق انجام شده میان مسؤولان و فعالان گردشگری دو شهر تاریخی اصفهان و استانبول، ۵۰ درصد ظرفیت این پروازها با حمایت بخش خصوصی و از ابتدای بهمن‌ماه در روزهای یکشنبه و چهارشنبه میان این دو شهر تاریخی از سرگرفته شد.

منابع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا / خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو