پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز پرواز مستقیم کیش – استانبول

تاریخ خبر: // کد خبر: 370340 // // // //


آغاز پرواز مستقیم کیش – استانبول

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش از آغاز پرواز مستقیم کیش _ استانبول با هدف دسترسی به “هاب بین‌المللی” در این جزیره، خبر داد.


آغاز پرواز مستقیم کیش – استانبول

رحمان سادات نجفی طی نشستی اظهار داشت: پرواز مستقیم کیش _ استانبول با هدف دسترسی به “هاب بین‌المللی” در این جزیره، انجام خواهد شد.

وی افزود: با استقبال مدیرعامل هواپیمایی کیش‌ایر و رایزنی سازمان‌های مناطق آزاد کیش و اروند برای تامین یک سوم ظرفیت پرواز استانبول از طرف هر یک از این‌ مناطق، این مسیر پروازی برای دسترسی بین‌المللی و اتصال به هاب جهانی تردد مسافر انتخاب شد.

مدیرعامل جامعه بازاریان کیش، پرواز به مسقط را تجربه‌ای موفق برای کیش در این زمینه عنوان کرد و ادامه داد: سلیمانیه، اربیل، و لبنان مسیرهای پیشنهادی بعدی هستند که در کنار خرید چند هواپیما برنامه‌ریزی شده است.

چند تن از فعالان اقتصادی و‌ مدیران سازمان منطقه آزاد کیش هم راه‌اندازی پرواز کیش _  استانبول را با تاکید بر اینکه این پرواز با رویکرد تعامل و حضور متقابل گردشگر، تقویت بخش تجاری کیش و ایجاد مسیر مستقیم بین‌المللی برای سرمایه‌گذاران خارجی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، مورد تاکید قرار دادند.

نکته دیگری که بر آن تاکید شد مربوط به تامین مولفه‌های “هاب بین‌المللی توزیع مسافر” بود‌ این فعالان معتقدند امارات توان تامین   آن را نداشت اما استانبول با ظرفیت و ترافیک بالای مسافر از شرق و غرب، می‌تواند بهترین گزینه موجود است.

پروژه برقراری مسیر هوایی مشترک چرخشی بین کیش، آبادان و استانبول، در نشستی مشترک با ماهان مدون نماینده سازمان منطقه آزاد کیش، مجید پردیس نماینده هواپیمایی کیش‌ایر،ث و محسن قریب، مجید سلیمی، احمد کتابفروشی مصطفی ابراهیمی از فعالان اقتصادی کیش بررسی شد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو