پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | هجوم فرانسوی ها به فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 371119 // // //


هجوم فرانسوی ها به فرودگاه ها

به علت تمهیدات مبارزه با ویروس کرونا ،مرز‌های فرانسه به روی کشور‌های غیرعضو اتحادیه اروپا بسته می‌شود.مردم نیز از ترس اینکه در فرانسه گیر بیفتند به فرودگاه ها هجوم آورده و تمامی بلیت ها را خریداری کرده اند .


هجوم فرانسوی ها به فرودگاه ها

مرز‌های فرانسه به روی کشور‌های غیرعضو اتحادیه اروپا بسته می‌شود. هدف مقامات از این تصمیمات این است که تمهیدات مبارزه با ویروس کرونا را بدون قرنطینه مجدد مردم به اجرا بگذارند.
گزارشگر این شبکه گفت: خرید بلیت پیش از بسته شدن مرز‌ها برای همه این مسافران کاری ضروری است. برخی از مسافران از این که ناگزیر شوند در فرانسه بمانند، می‌ترسند.
فرانس ۲۴ در ادامه بخشی از سخنان یک زن را پخش کرد که گفت: من نتوانستم بلیت تهیه کنم، هواپیما‌ها پر شده اند. من به دلیل مشکل کووید-۱۹ در فرانسه گرفتار شدم.
گزارشگر ادامه داد: علت این ازدحام این است که از نیمه شب شنبه، محدودیت‌ها به اجرا گذاشته می‌شوند. سفر به کشور‌های عضو اتحادیه اروپا به شرط در دست داشتن نتیجه منفی آزمایش پی سی آر در زمان بازگشت به فرانسه، ممکن خواهد بود. اما سفر به مناطق آنسوی آب‌ها و کشور‌هایی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، ممنوع است، مگر به شرط ارائه دلیلی موجه مانند الزام پزشکی، حرفه‌ای یا شخصی. اما مسافران هنوز توضیح مشخصی برای سفر‌های الزامی ندارند.
پلیس در مرز تصمیم می‌گیرد که آیا سفر شما ضروری است یا خیر و گردشگران فرانسوی نیز که هم اکنون در خارج به سر می‌برند، برای بازگشت به فرانسه می‌بایست مجوز دریافت کنند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو