پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز مستقیم از دبی به انگلیس لغو شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 371695 // // //


پرواز مستقیم از دبی به انگلیس لغو شد

دولت انگلیس دبی را به علت احتمال انتقال سویه جهش یافته ویروس کرونا در آفریقای جنوبی، به فهرست مناطق پر خطر کرونایی افزود.


پرواز مستقیم از دبی به انگلیس لغو شد

دولت انگلیس، دبی را به علت احتمال انتقال سویه جهش یافته ویروس کرونا در آفریقای جنوبی، به فهرست مناطق پر خطر کرونایی افزود.
دولت انگلیس، دبی و نیز کشور‌های آفریقایی رواندا و بروندی را به علت احتمال انتقال سویه جهش یافته ویروس کرونا در آفریقای جنوبی، به فهرست مناطق پر خطر کرونایی افزود و از این پس، مسافران از این مناطق، به طور مستقیم نمی‌توانند به انگلیس پرواز کنند.
تارنمای روزنامه ایندیپندنت نوشت با قرار گرفتن دبی، رواندا و بروندی، در “فهرست قرمز” دولت انگلیس، پرواز مستقیم میان این مناطق و انگلیس لغو شده است و مسافران ورودی از این مناطق، باید به مدت ده روز در هتل‌های تعیین شده، با هزینه خود، قرنطینه شوند.
به نوشته ایندیپندنت، گرانت شاپس (Grant Shapps)، وزیر ترابری انگلیس گفت مسافران از این مناطق نیز که از ساعت 13 روز جمعه، به فهرست 30 کشور فهرست قرمز افزوده شده اند نمی‌توانند از دبی و ابوظبی به طور مستقیم وارد انگلیس شوند.
به نوشته ایندیپندنت، همه مسافرانی که در ده روز گذشته در دبی یا ابوظبی بوده و وارد انگلیس شده اند باید به همراه خانواده شان، بلافاصله خود را ده روز قرنطینه سازند.
این روزنامه نوشت اگر چه مسافران ورودی از شماری از کشورها، در صورت منفی شدن نتیجه آزمایش کرونایشان، 5 روز پس از قرنطینه شدن می‌توانند از قرنطینه خارج شوند، مسافران از امارات متحده عربی نمی‌توانند تا پایان ده روز، از قرنطینه خارج شوند.
براساس دستور وزارت ترابری انگلیس، مسافرانی که در ده روز گذشته در امارات متحده عربی بوده اند و نیز افرادی که مجوز سکونت در انگلیس ندارند، دیگر نخواهند توانست مستقیما از امارت متحده عربی به انگلیس سفر کنند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو