پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازسازی و اورهال بالگرد‌های ارتش با تلاش متخصصان هوانیروز

تاریخ خبر: // کد خبر: 371816 // // // // خبر مهم


بازسازی و اورهال بالگرد‌های ارتش با تلاش متخصصان هوانیروز

فرمانده هوانیروز ارتش گفت: صفر تا صد بازسازی و اورهال بالگرد‌ها با تلاش متخصصان هوانیروز انجام می‌شود و در این زمینه به خودکفایی کامل رسیده‌ایم.


بازسازی و اورهال بالگرد‌های ارتش با تلاش متخصصان هوانیروز

سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش در مراسم پایان تعمیرات اساسی ۷ بالگرد شکاری، شناسایی و ترابری که در پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته موفق به انجام تعمیرات اساسی ۴۰ فروند بالگرد شدیم که این نشان دهنده دانش و تخصص نیرو‌های بومی همین سرزمین است.

سرتیپ قربانی گفت: صفر تا صد بازسازی و اورهال بالگرد‌ها با تلاش متخصصان هوانیروز انجام می‌شود و در این زمینه به خودکفایی کامل رسیده ایم.

وی همچنین در خصوص ساخت سامانه دید در شب بیان داشت: این سامانه پیش از این متعلق به چند کشور بود، اما امروز با دستان توانمند شرکت‌های دانش بنیان و کارکنان هوانیروز به مرحله بومی سازی رسیده است و می‌توانیم در طول شبانه روز پرواز‌های عملیاتی انجام دهیم.

فرمانده هوانیروز ارتش صنعت ساخت سامانه‌های نقطه زن را نیز بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران این آمادگی را دارد که قاطعانه هر گونه تهدیدی را از سوی دشمنان پاسخ دهد.
آیت الله «مصطفی علما» نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه نیز در این مراسم با تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) گفت: به برکت انقلاب امروز شعار ما می‌توانیم به معنای واقعی در ایران اسلامی تحقق یافته است.

وی افزود: استکبار جهانی بیش از ۴ دهه است که می‌خواهد ایران را به زانو درآورد، اما به لطف خداوند، وجور رهبری فرزانه امام خامنه‌ای و وحدت همدلی مردم و نیرو‌های مسلح توطئه‌های شوم آنان خنثی شده است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو