پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاکید بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 371819 // // // خبر مهم


تاکید بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی فرودگاه مهرآباد

در نشست مشترک مسوولان سازمان برنامه و بودجه استان تهران، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و فرودگاه مهرآباد بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی و اعتبار این فرودگاه تاکید شد.


تاکید بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی فرودگاه مهرآباد

در نشست مشترک مسوولان سازمان برنامه و بودجه استان تهران، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و فرودگاه مهرآباد بر ضرورت بازبینی شاخص های ارزیابی و اعتبار این فرودگاه تاکید شد.

 این نشست  با حضور مسعود شفیعی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، علی شیرین، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران،  ابراهیم مرادی، عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و راهبر فرودگاه  مهرآباد و احمد مظفر، معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت برگزار شد.

در ابتدای این نشست، مسوولان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از بخش‌های مختلف فرودگاه مهرآباد از جمله برج و اپروچ، ایمنی و آتش نشانی، ماشین‌آلات، پست برق ۲۹، ترمینال‌ها و فرآیند اعزام و پذیرش مسافران  بازدید کردند و با بسیاری از خدمات تخصصی و عمومی ارایه‌ شده در  فرودگاه از نزدیک آشنا شدند.

در این جلسه، مرادی، عضو هیات مدیره شرکت و راهبر فرودگاه مهرآباد با اشاره به اینکه بیش از ۱۵۰۰ نفر  در قسمت های مختلف این فرودگاه به‌طور شبانه‌روزی خدمت می‌کنند، گفت: ما تلاش کرده‌ایم تا بخش عمده ای از خدمات را واگذار کنیم ولی بخش هایی که حاکمیتی است قابل برون سپاری نیست.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: شاخص های ارزیابی عملکرد فرودگاه مهرآباد باید بازبینی شود.

شاخص های ارزیابی فرودگاه ها

 احمد مظفر، معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران نیز در این نشست ضمن قدردانی از نگاه ویژه‌  سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران به اداره کل فرودگاه مهرآباد گفت: نظارت و ارزیابی از مأموریت‌های مهم برای بهبود رتبه شرکت فرودگاه‌ها در سطح ملی و استانی محسوب می‌شود و رتبه فرودگاه مهرآباد به دلیل موقعیت استراتژیکی این فرودگاه، تاثیر بسزایی در رتبه شرکت فرودگاه ها دارد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری نشست‌های مختلف برای شناسایی کاستی‌ها و جایگاه اصلی مهرآباد به عنوان یک مکان تاریخی و ملی شناسایی در سطح استان، افزود: جایگاه فرودگاه  مهرآباد به ‌عنوان یک اداره تخصصی، حساس و تاثیرگذار باید به طور جداگانه ارزیابی شود.

معاون برنامه ریزی، نظارت و امور اقتصادی شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران با اشاره به حجم بالای فعالیت‌ها و همچنین فرسودگی سیستم های ناوبری در این فرودگاه گفت: ارایه خدمات ایمن و سریع جز با غیرت همکاران این فرودگاه محقق نمی‌شود.

وی افزود: سازمان برنامه و بودجه استان تهران باید در خصوص بازبینی شاخص های ارزیابی فرودگاه مهرآباد اقدام کند و این فرودگاه را یاری رساند.

مولفه‌های ارزیابی خدمات مهرآباد بازبینی شود

 همچنین در این نشست مسعود شفیعی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با اشاره به بازدید انجام شده از قسمت‌های مختلف فرودگاه مهرآباد گفت:  باید با آسیب‌شناسی و ارزیابی عملکرد کنونی فرودگاه مهرآباد، شاخص‌های لازم احصا شود و بسیاری از مولفه‌های ارزیابی تعریف و انعکاس واقعی خدمات این دستگاه انجام شود.

وی افزود: مهرآباد ارایه‌ دهنده مجموعه‌ای از فعالیت های مهم، حساس و حیاتی است که باید این حجم بالای فعالیت های  پراهمیت دیده شود.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه‌ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو