پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استاندار خراسان شمالی: نصب تجهیزات مورد نیاز فرودگاه جاجرم به‌زودی

تاریخ خبر: // کد خبر: 372155 // // //


استاندار خراسان شمالی: نصب تجهیزات مورد نیاز فرودگاه جاجرم به‌زودی

استاندار خراسان شمالی گفت: تجهیزات مورد نیاز برای فردوگاه جاجرم را تامین خواهیم کرد و ایستگاه‌های راه آهن این شهرستان را ارتقا می‌دهیم.


استاندار خراسان شمالی: نصب تجهیزات مورد نیاز فرودگاه جاجرم به‌زودی

محمدعلی شجاعی در آیین افتتاح طرح‌های دهه فجر و نشستی  با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و اقشار مختلف شهرستان جاجرم اظهار داشت: 200 میلیارد تسهیلات ارزان قیمت و 14 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های بخش‌های مختلف شهرستان جاجرم تعریف شده است.

وی افزود: باید زیرساخت‌های لازم را فراهم کرد تا سرمایه گذاران رغبتی به سرمایه‌گذاری داشته باشند که البته تجهیزات مورد نیاز برای فرودگاه جاجرم را تامین خواهیم کرد و ایستگاه‌های راه آهن این شهرستان را ارتقا می‌دهیم.

استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه وضعیت گازرسانی به روستاهای استان مناسب است٬ گفت: میانگین گازرسانی کشور 94 درصد و در خراسان شمالی صددرصد است و جزو اولین استان‌هایی هستیم که به تمام روستاهای بالای 20 خانوار گازرسانی شده است.

شجاعی تصریح کرد: توسعه بیمه‌ها مورد توجه و تاکید دولت است که خوشبختانه از رتبه 15 به رتبه 4 کشوری دست یافته‌ایم که شهرستان جاجرم بالاترین میزان پوشش بیمه‌ای را دارد.

وی در بخش دیگری از این نشست با اشاره به لزوم استفاده از مزایای صنایع استان برای پیشرفت شهرهای مختلف٬ افزود: در سند توسعه استان، کارخانه آلومینای جاجرم به‌عنوان معین توسعه این شهرستان انتخاب شده و تفاهم نامه‌ای نیز به همین منظور به امضای وزیر صنعت نیز رسیده است.

استاندار به قیمت کالاهای اساسی در استان نیز اشاره داشت و تصریح کرد: هدف ما از نظارت، عدم اجحاف بر روی قیمت کالاهای اساسی است که خوشبختانه تاکنون توانسته‌ایم قیمت مرغ و نان را در این استان ثابت نگه داریم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو