پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دیدار مدیرعامل جدید هواپیمایی کیش با مدیران عامل سایر ایرلاین ها + عکس

تاریخ خبر: // کد خبر: 372274 // // // // // // //


دیدار مدیرعامل جدید هواپیمایی کیش با مدیران عامل سایر ایرلاین ها + عکس

کاپیتان هاشمی تهرانی، مدیرعامل جدید هواپیمایی کیش، در جلساتی جداگانه با مدیران عامل سایر ایرلاین دیدار و در راستای هم افزایی، همدلی و مشارکت در صنعت هواپیمایی گفتگو نمودند.


دیدار مدیرعامل جدید هواپیمایی کیش با مدیران عامل سایر ایرلاین ها + عکس

کاپیتان هاشمی تهرانی، مدیرعامل جدید هواپیمایی کیش، در جلساتی جداگانه با مدیران عامل سایر ایرلاین دیدار و در راستای هم افزایی، همدلی و مشارکت در صنعت هواپیمایی گفتگو نمودند.

دیدار مدیرعامل محترم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” با مدیرعامل هواپیمایی کیش

کاپیتان علیرضا برخور، مدیرعامل محترم هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با کاپیتان هاشمی تهرانی، مدیرعامل کیش ایر دیدار کردند.

کاپیتان هاشمی تهرانی در این نشست با اشاره به اهمیت و جایگاه هواپیمایی جمهوری اسلامی “هما” به عنوان ایرلاین ملی و حامل پرچم کشور اظهار کرد: تمامی شرکتهای هواپیمایی، خانواده صنعت هوانوردی را تشکیل می دهند و بی شک، ایران ایر، باقدمت ترین عضو این خانواده است.

مدیرعامل هواپیمایی کیش افزود: همدلی و همیاری تمامی اعضا این خانواده می تواند به افزایش سطح کیفی صنعت و شکوفایی هوانوردی کشور منجر شود و درشرایط کنونی، نیاز به همکاری و همراهی بیش از پیش احساس می شود.

کاپیتان برخور، مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نیز با تبریک انتصاب کاپیتان هاشمی تهرانی به عنوان مدیرعامل کیش ایر، اظهار کرد: کیش ایر با حضور کاپیتان هاشمی تهرانی، می تواند به خوبی در مسیر شکوفایی قرار گیرد و بی شک همکاری و همراهی میان دو شرکت ایران ایر و کیش ایر، می تواند مفید و موثر باشد.

دیدار مدیرعامل شرکت خدمات هلیکوپتری ایران ( ساخه) با مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش

کاپیتان سهیل قیاسی، مدیرعامل شرکت خدمات هلیکوپتری ایران ( ساخه) با کاپیتان هاشمی تهرانی مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش دیدار کردند.

کاپیتان هاشمی تهرانی اظهار کرد: شرکتهای خدمات هلیکوپتری در کشورمان خدمات ارزنده ای دارند و علاوه بر انجام امور محوله خود در بحرانها و حوادث درخشش خوبی داشته اند.

کاپیتان سهیل قیاسی نیز ضمن تبریک انتصاب کاپیتان هاشمی تهرانی به عنوان مدیریت عامل شرکت هواپیمایی کیش افزود: شرکت هواپیمایی کیش، برند مطرح هوانوردی کشور است که روزهای پرفراز و نشیبی داشته و امید است با حضور کاپیتان تهرانی، این شرکت به روزهای اوج خود نزدیک شود.

دیدار مالک و مدیرعامل شرکت هواپیمایی وارش با مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش

مهندس رضا حدادیان، مالک و مدیرعامل محترم شرکت هواپیمایی وارش با کاپیتان سیدجواد هاشمی تهرانی دیدار کردند.

کاپیتان هاشمی تهرانی با اشاره به اهمیت حضور شرکت هواپیمایی وارش در شمال کشور اظهار کرد: شرکت هواپیمایی وارش در نقطه استراتژیک جغرافیایی و اقتصادی کشور قرار دارد و با توجه به حضور کیش ایر در جنوب کشور، تعامل و همکاری میان دو شرکت هواپیمایی کیش و وارش، می تواند به نتایج مفید و موثری منجر شود.

مهندس حدادیان، مالک و مدیرعامل شرکت هواپیمایی وارش نیز ضمن تبریک انتصاب کاپیتان هاشمی تهرانی به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش، اظهار کرد: تعامل و همکاری میان شرکتهای هواپیمایی، مسیر توسعه هوانوردی را در پیش دارد و بی شک، نگاه مثبت و تعامل گرا در مدیریت، می تواند نتایج خوبی را در برداشته باشد.

دیدار مدیرعامل و معاونین محترم شرکت هواپیمایی کاسپین با مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش

کاپیتان محمدی مدیرعامل محترم شرکت هواپیمایی کاسپین به همراه معاونین این شرکت با کاپیتان سیدجواد هاشمی تهرانی دیدار کردند

کاپیتان هاشمی تهرانی با اشاره به تعامل و رابطه خوب دو شرکت کاسپین و کیش ایر اظهار کرد: رابطه حرفه ای و صمیمانه دو شرکت در طول سالهای گذشته، سبب شد تا دو شرکت در مواقع نیاز بتوانند از پتانسیلها و ظرفیتهای یکدیگر در حوزه های فنی و عملیات بهره برداری کنند که تعامل و همراهی دو شرکت می تواند در سایر بخشها نیز جریان پیدا کند.

کاپیتان محمدی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کاسپین نیز ضمن تبریک انتصاب کاپیتان هاشمی تهرانی به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش، اظهار کرد: رفاقت در کنار رقابت سالم، زمینه ساز رشد و توسعه شرکتها و به تبع آن هوانوردی کشور است و بطور حتم تعامل و همکاری دو شرکت کاسپین و شرکت هواپیمایی کیش، بسط و گسترش خواهد یافت.

دیدار مدیرعامل شرکت هواپیمایی کارون با مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش

کاپیتان سید محمد محمودی مدیرعامل شرکت هواپیمایی کارون با کاپیتان سیدجواد هاشمی تهرانی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش دیدار کردند.

کاپیتان سید محمد محمودی ضمن تبریک انتصاب کاپیتان هاشمی تهرانی به عنوان مدیرعامل کیش ایر، بر ضرورت تقویت و افزایش همکاری میان دو شرکت هواپیمایی کارون و کیش تایید کرد.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش نیز در این دیدار، توسعه همکاری های مشترک در این شرایط را نیاز صنعت هوانوردی کشور دانست و افزود: خانواده صنعت هوانوردی، دارای حوزه های متعدد و متفاوتی است که رشد صنعت هوانوردی با اتکا به دانش متخصصان داخلی میسر خواهد شد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی کیش


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو