پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرزندان ما ایثارگری و شیوه زندگی حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه قرار دهند + عکس

تاریخ خبر: // کد خبر: 372894 // // //


فرزندان ما ایثارگری و شیوه زندگی حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه قرار دهند + عکس

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها برندگان مسابقه نقاشی و دلنوشته با موضوع سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، معرفی و با اهدای لوح و هدیه تجلیل شدند.


فرزندان ما ایثارگری و شیوه زندگی حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه قرار دهند + عکس

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه ها برندگان مسابقه نقاشی و دلنوشته با موضوع سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، معرفی و با اهدای لوح و هدیه تجلیل شدند.
علی شورمیج در مراسم اهدای جوایز برندگان این مسابقه که مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها برگزار شد، با اشاره به تصویب موضوع مسابقه در شورای فرهنگی شرکت فرودگاه ها گفت: این مسابقه در دو بخش نقاشی و دلنوشته بین همکاران ستادی و فرودگاهی و فرزندان آنان برگزار شد و مورد استقبال قرار گرفت. رییس شورای فرهنگی ادامه داد: در این مسابقه به ویژه در بخش نقاشی، شاهد تلاش فرزندان همکارانی بودیم که درصدد بودند چهره مهربان و فداکار سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را در قالب نقاشی ترسیم کنند. وی اظهار امیداواری کرد: همکاران ستادی و فرودگاهی و مهم تر از همه فرزندان ما شیوه زندگی حاج قاسم سلیمانی را سرلوحه زندگی خود قرار داده و همانند این شهید بزرگوار که برای حفظ و حراست از مرزهای کشور و حمایت از مردم مظلوم از هیچ گونه فداکاری و ایثار دریغ نکرد، الگو گرفته و برای پیشبرد کشور خود تلاش کنند. وی در پایان از همه شرکت کنندگان در مسابقه تشکر و قدردانی کرد. در ادامه محمد عباسی رییس ستاد اقامه نماز و دبیر شورای فرهنگی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه از سال جاری شورای فرهنگی فعالیت های فرهنگی خود را مضاعف کرده است، اظهار داشت: این مسابقه به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در دو بخش نقاشی و دلنوشته با مشارکت 42 نفر برگزار شد. عباسی عنوان کرد: مسابقه نقاشی برای دو گروه سنی 4 تا 7 سال و 7 تا 15 سال برگزار شد که 7 فرزند همکار در مقاطع سنی فوق و در بخش دلنوشته 8 نفر همکار آقا و خانم برندگان اول تا چهارم مسابقه توسط داوران مربوطه انتخاب و معرفی شدند. دبیر شورای فرهنگی ادامه داد: برای داوری این مسابقه از دو استاد فرهیخته در رشته نقاشی و ادبیات، مریم سادات غیاثی کارشناس نقاشی، متخصص آموزش و تفسیر نقاشی کودکان و نوجوانان و مریم رجبی نیا دکترای زبان و ادبیات فارسی و مدرس دانشگاه تهران دعوت به عمل آمد تا آثار ارسالی را داوری نمایند. وی اظهار داشت: با توجه به اولین سال برگزاری این مسابقه، شاهد استقبال خوب همکاران و فرندان آنان و آثار فاخری در هر دو رشته بودیم. وی هدف از این مسابقه را شناخت رشادت ها و فداکاری های سردار حاج قاسم سلیمانی و در پیش گرفتن شیوه و روش زندگی ایشان عنوان کرد. دبیر شورای فرهنگی عنوان داشت: از 42 نفر شرکت کننده 7 نفر در بخش نقاشی و 8 نفر در بخش دلنوشته نفرات برگزیده مسابقه شدند که جوایز نقدی به همراه لوح تقدیر تقدیم آنان شد و برای مابقی شرکت کنندگان در مسابقه نیز لوح تقدیر و جایزه جهت ایجاد انگیزه اهدا شد. گفتنی است؛ در بخش نقاشی گروه سنی 4 تا 7 سال به ترتیب نازنین زهرا خیرخواه، سبحان عبدلی و محمد صالح شاملو علی آبادی حائز رتبه اول تا سوم و در گروه سنی 7 تا 15 سال نیز به ترتیب حدیث صالح، نرگس مهدور، ریحانه عزتی آزاد و محیا بیگلری حائز مقام اول تا چهارم شدند. لازم به ذکر است؛ در مسابقه دلنوشته نیز در بخش آقایان به ترتیب ابولقاسم خیرخواه، محسن شاملو علی آبادی، حسن مهدور و یدالله اللهیاری و در بخش خانم ها زهرا صالحپور، مریم کریمی کوپایی، زینب پری وردین و ساناز با ادب برندگان اول تا چهارم مسابقه شدند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه‌ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو