پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قدرت دفاعی کشور افتخارآفرین است

تاریخ خبر: // کد خبر: 374140 // // //


قدرت دفاعی کشور افتخارآفرین است

ماموستا امامی گفت: قدرت دفاعی و پدافند هوایی کشور افتخارآفرین بوده و امنیت را برای کشور به ارمغان آورده است.


قدرت دفاعی کشور افتخارآفرین است

ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه مهاباد در خطبه نماز جمعه این هفته با اشاره به سالگرد بمباران مهاباد در سال ۱۳۶۵ توسط رژیم بعثی عراق اظهار داشت: زمانی که کشور ما از لحاظ پدافند هوایی در شرایط ضعیفی بود، هواپیما‌های کشور‌های بیگانه با هر بهانه‌ای وارد حریم هوایی کشور ما شده و با بمباران جان تعداد زیادی از هموطنان را می‌گرفتند.

ماموستا امامی افزود: هم اکنون به لطف پیروزی انقلاب اسلامی و تلاش جوانان، قدرت نظامی و پدافند ما در شرایطی قرار دارد که دشمنان جرات فکر و حمله به خاک ما را ندارند.

امام جمعه مهاباد ضمن قدردانی از مشارکت مردم در راهپیمایی مجازی و موتوری روز ۲۲ بهمن، بیان کرد: مردم ما نشان دادند هر کجا که نیاز به حضور آنان بوده به بهترین نحو حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی اعلام می‌کنند و مسوولان نیز باید در راستای رفاه آنان تلاش بیشتری انجام دهند.

ماموستا امامی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول حیات خود، همواره از پشتیبانی و حمایت مردمی برخوردار بوده و جشن‌های مردمی دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن نمونه بارزی از این جلوه‌های بی‌نظیر حمایت و اعتماد مردمی است.

او در ادامه با اشاره به افزایش دوباره آمار مبتلایان به کرونا اضافه کرد: در روز‌های گذشته تعداد مرگ و میر‌های ناشی از کرونا در کشور افزایش یافته است بنابراین باید این ویروس منحوس را جدی بگیریم و با رعایت بیشتر شیوه نامه‌های بهداشتی از شیوع مجدد ان جلوگیری کنیم.

امام جمعه مهاباد تاکید کرد: مردم هنگام حضور در جامعه باید ماسک بزنند و حفظ فاصله مناسب را مورد توجه قرار دهند چرا که در غیر این صورت ممکن است خود و خانواده شان را در معرض این بیماری قرار دهند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو