پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازدید معاون هوانوردی از پروژه های فرودگاه ساری

تاریخ خبر: // کد خبر: 374414 // // //


بازدید معاون هوانوردی از پروژه های فرودگاه ساری

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از مراحل و فرآیند عملیات سیویل و برق رسانی و ارتینگ سایت های لوکولایزر و گلایدپس سامانه کمک ناوبری آماده نصب در فرودگاه ساری بازدید کرد.


بازدید معاون هوانوردی از پروژه های فرودگاه ساری

مسعود نیکبخت، معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این بازدید با همراهی سیامک بهنام، مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی، همزمان با پایان عملیات ساماندهی و نصب تجهیزات جانبی سایت های سامانه کمک ناوبری فرودگاه شهدای ساری، به بررسی روند آمادگی برای نصب تجهیزات و وایرینگ سامانه مذکور از مراحل و فرآیند عملیات سیویل و برق رسانی و ارتینگ سایت های لوکولایزر و گلایدپس پرداخت.

در این بازدید، سعداله وطن خواه، مدیرکل فرودگاه های استان مازندران ضمن تشریح اقدامات انجام شده در دوماه گذشته برای بهره برداری از سامانه کمک ناوبری گفت: طی این مدت ضمن تملک و تخریب تعدادی از منازل و ابنیه خریداری شده، حدود 25 هزار مترمکعب عملیات خاکبرداری و تسطیح و تراکم سطوح انجام شده است. همچنین فعالیت های مربوط به احداث پست برق و نصب ترانسفورماتور و عملیات ارتینگ به پایان رسیده است.

همچنین معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ابراز امیدواری کرد که در اولین فرصت، تیمی برای نصب سیستم و شروع عملیات اجرایی به این فرودگاه اعزام و مراحل تحویل و کنترل پروازی انجام شود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو