پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود بالگرد نظامی آمریکا در پایگاه الشدادی سوریه

تاریخ خبر: // کد خبر: 374987 // // //


فرود بالگرد نظامی آمریکا در پایگاه الشدادی سوریه

منابع محلی در شهر حسکه واقع در جنوب شرقی استان الحسکه، گفتند که دو فروند بالگرد نظامی آمریکا در هنگام فرود در پایگاه الشدادی واقع در این منطقه مشاهده شدند. این منابع همچنین مدعی شدند یک فروند هواپیمای نظامی که اندکی پس از آن از این پایگاه برخاست، با ۲۵ نیروی نظامی آمریکایی به سمت غرب و به سوی مرز عراق و سوریه پرواز کرد.


فرود بالگرد نظامی آمریکا در پایگاه الشدادی سوریه

در شرایطی که واشنگتن به رغم عدم دعوتِ مقامات دمشق و همچنین فقدان مجوز از سوی شورای امنیت درصدد حفظ حضور نظامی خود در خاک سوریه است، منابع آگاه محلی به خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گفتند که نیروهای آمریکا در سوریه کاروانی بزرگ مشتمل بر تسلیحات، تجهیزات و «مواد و مصالح لجستیکی» را به پایگاهی واقع در میدان نفتی «العمر» در منطقه الجزیره در استان دیرالزور سوریه اعزام کرده‌اند.

به گزارش این خبرگزاری، اعزام این کاروان با هدف تقویت حضور نیروهای اشغالگر آمریکایی در محل این میدان نفتی است.این کاروان نظامی از گذرگاه مرزی با عراق وارد خاک سوریه شده است.

افزون بر آن، منابع محلی در شهر حسکه واقع در جنوب شرقی استان الحسکه، گفتند که دو فروند بالگرد نظامی آمریکا در هنگام فرود در پایگاه الشدادی واقع در این منطقه مشاهده شدند. این منابع همچنین مدعی شدند یک فروند هواپیمای نظامی که اندکی پس از آن از این پایگاه برخاست، با ۲۵ نیروی نظامی آمریکایی به سمت غرب و به سوی مرز عراق و سوریه پرواز کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو