پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | راه اندازی کتابخانه سیار در فرودگاه بین الملی شهید هاشمی نژاد

تاریخ خبر: // کد خبر: 376092 // // //


راه اندازی کتابخانه سیار در فرودگاه بین الملی شهید هاشمی نژاد

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان : در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی کتابخانه مدرن با بهره گیری از خدمات الکترونیکی در فرودگاه بین الملی شهید هاشمی نژاد در آینده نزدیک راه اندازی می‌شود.


راه اندازی کتابخانه سیار در فرودگاه بین الملی شهید هاشمی نژاد

مدیرعامل مجمع خیرین توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی خراسان رضوی گفت؛ کتاب بدنبال برقراری احترام اجتماعی است و همه ما باید بدنبال ایجاد جامعه محترم باشیم.
محمد حسین روشنک افزود: به همت اداره کل کتابخانه‌ها، کتابخانه‌هایی در مجتمع های مسکونی، تجاری، کارخانجات فعال می شود و خیرین این مجمع کمک‌های لازم  خواهند داشت.
کرباسی قائم مقام مجمع خیرین کتابخانه ساز هم از احداث زیر ساخت‌ها و راه‌های ارتباطی این مجمع خبر داد و گفت؛ بانک اطلاعات خیرین کتابخانه ساز هم جمع آوری شد.
مرتضی کرباسی افزود: برگزاری همایش علمی کانون و اندیشه، اهدا جوایز جشنواره کتاب رضوی، خرید کتاب‌های کمک درسی برای دانش آموزان کم برخوردار حاشیه شهر‌ها و ۴ کتابخانه سیار امسال به اداره کل کتابخانه‌های استان تحویل داده خواهد شد.
مدیر کل کتابخانه‌های استان هم در این مجمع گفت: در یکسال گذشته با مشارکت خیرین و اداره کل کتابخانه‌های استان چندین کتابخانه سیار و عمومی ساخته و راه اندازی شد.
حجت الاسلام علی اکبر سبزیان افزود: در ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی ۲ کتابخانه مدرن با بهره گیری از خدمات الکترونیکی در ایستگاه‌های مترو شهید مفتح و کاوه و فرودگاه بین الملی شهید هاشمی نژاد در آینده نزدیک راه اندازی می‌شود و پیشخوان کتاب در فضای ۱۵ متری در مراکز صنعتی و تولیدی راه اندازی خواهد شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صدا و سیما


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو