پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استقرار هلیکوپتر امداد و نجات هلال‌احمر در فرودگاه یاسوج

تاریخ خبر: // کد خبر: 376239 // // //


استقرار هلیکوپتر امداد و نجات هلال‌احمر در فرودگاه یاسوج

مدیر فرودگاه یاسوج با بیان اینکه طی وقوع زلزله ۵.۶ ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد هیچ‌گونه خسارتی به این فرودگاه وارد نشده است، افزود: هم‌اکنون تمامی پروازهای فرودگاه برقرار هستند.


استقرار هلیکوپتر امداد و نجات هلال‌احمر در فرودگاه یاسوج

عنایت انصاری‌فرد، مدیر فرودگاه یاسوج با اشاره به وقوع زلزله اخیر ۵.۶ ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: خوشبختانه طی زلزله هیچ‌گونه آسیبی به فرودگاه وارد نشد و تمامی زیرساخت‌ها و ابنیه سالم هستند.
وی گفت: اکنون فرودگاه یاسوج کاملاً عملیاتی شده و اگر کمکی نیاز باشد، نیروهای مستقر در فرودگاه آمادگی کامل برای خدمات‌رسانی را دارند.
انصاری‌فرد تأکید کرد: تمامی پروازهای فرودگاه همچنان برقرار هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد؛ به‌طوری‌که امروز در فرودگاه یاسوج میزبان رئیس قوه قضاییه هستیم.
مدیر فرودگاه یاسوج گفت: در حال حاضر یک فروند هلیکوپتر امداد و نجات هلال‌احمر در فرودگاه مستقر شده است و در آمادگی کامل به سر می‌برد.
وی با یادآوری از اینکه در زمان وقوع زلزله هیچ‌گونه وقفه‌ای در پروازهای فرودگاه یاسوج ایجاد نشد، عنوان کرد: پس از وقوع زلزله در همان دو دقیقه اول، بازدیدها از زیرساخت‌های فرودگاه انجام گرفت و پس از اطمینان از صحت و سلامت زیرساخت‌ها، بلافاصله فرودگاه عملیاتی شد.
انصاری‌فرد تأکید کرد: با توجه به اینکه استان کهگیلویه و بویر احمد زلزله‌خیز است، در تلاش هستیم تا رشد و توسعه سیستم ناوبری در فرودگاه بالاتر رفته تا بدین ترتیب همیشه و در هر زمان در خدمت مردم و مسئولان باشیم.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت وزارت راه و شهرسازی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو