پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروازها به استان اصفهان به صورت ویژه کنترل می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 376436 // // //


پروازها به استان اصفهان به صورت ویژه کنترل می‌شود

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان تصریح کرد: پروازها به استان اصفهان به صورت ویژه کنترل می‌شود و در فرودگاه از افراد فاقد تست “پی سی آر” تست گرفته می‌شود


پروازها به استان اصفهان به صورت ویژه کنترل می‌شود

حجت الله غلامی، امروز (یکشنبه- سوم اسفند) در حاشیه برگزاری ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور رییس جمهوری از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه ۱۱ شهر استان خوزستان در وضعیت قرمز و نامطلوب قرار دارد و ویروس جهش یافته انگلیسی در این استان شایع شده و همچنین استان‌های شمالی کشور نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند، مردم استان اصفهان از سفر به این شهرها جدا خودداری کنند.

وی ادامه داد: مبادی ورودی استان خوزستان به روی خودروهای غیر بومی هم بسته است و در صورت سفر به این استان خودروها بازگردانده می‌شوند.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان تصریح کرد: پروازها به استان اصفهان به صورت ویژه کنترل می‌شود و در فرودگاه از افراد فاقد تست “پی سی آر” تست گرفته می‌شود، بنابراین مسافران از سفر به اصفهان بدون در دست داشتن تست “پی سی آر” منفی خودداری کنند.

وی اضافه کرد: هنوز شرایط به گونه‌ای نیست که بتوان برای سفرهای نوروزی برنامه ریزی کرد از این رو مسافران برای سفر تعجیل نکنند.

غلامی با بیان اینکه تا زمانی که عادی انگاری در دستور کار قرار نگیرد شرایط حساس و شکننده است، خاطرنشان کرد: بنابراین مردم از سفر به شهرهای مذهبی مانند قم و مشهد به لحاظ حضور مسافران عراقی خودداری کنند.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان، گفت: با توجه به شکننده بودن وضعیت کرونا از عادی انگاری پرهیز شود و مردم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی شرایط را جدی بگیرند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو