پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تسریع ساخت فرودگاه بهبهان در پی نظارت میدانی رئیس مجلس

تاریخ خبر: // کد خبر: 376437 // // //


تسریع ساخت فرودگاه بهبهان در پی نظارت میدانی رئیس مجلس

مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی، گفت: سفر نظارتی رئیس مجلس به استان خوزستان و شهرستان بهبهان موجب شد، فرآیند احداث فرودگاه بهبهان با سرعت بیشتری پیگیری بشود همچنین مقرر شده از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت نیز مبلغ قابل توجهی برای ساخت فرودگاه بهبهان اختصاص پیدا کرد.


تسریع ساخت فرودگاه بهبهان در پی نظارت میدانی رئیس مجلس

با اشاره به نتیجه نظارت میدانی رئیس مجلس شورای اسلامی از فرودگاه بهبهان، گفت: پس از اینکه رئیس مجلس از فرودگاه شهرستان بهبهان بازدید کرد چندین جلسه با حضور رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد در همین راستا گروه کارشناسی از تهران به استان خوزستان اعزام و از فرودگاه بهبهان بازدید کردند، در جریان این بازدید ضمن انجام آزمایش خاک و بررسی میدانی، برآوردهایی از محل باند فرودگاه، ترمینال و ناوربری فرودگاه صورت گرفت.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارشناسان اعزام شده از تهران به بهبهان، گزارش بررسی های خود را از فرودگاه این شهرستان به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کردند، ادامه داد: در همین راستا نیز چهارشنبه هفته گذشته جلسه دیگری با حضور وزیر راه و معاون پارلمانی این وزارت خانه جهت بررسی گزارش کارشناسی و اتخاذ تصمیم مناسب برای عملیات اجرایی احدث فرودگاه بهبهان برگزار شد. طی این جلسه، کارشناسی برای رسیدگی به پروژه فرودگاه بهبهان انتخاب و قرار داد مربوطه نیز منعقد شد. در حال حاضر فرآیند تصمیم گیری در خصوص چگونگی اجرای کار با حضور معاون نظارتی رئیس مجلس در حال پیگیری است.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری با بیان اینکه فرودگاه بهبهان با هدف پروازهای غیرنظامی و مسافربری به بهره‌بردای خواهد رسید، تاکید کرد: سفر نظارتی رئیس مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان و شهرستان بهبهان موجب شد، فرآیند احداث فرودگاه بهبهان سرعت گرفته و همچنین ستاد کل نیروی‌های مسلح نیز موافت‌نامه‌‌ای در این خصوص صادر کرد.  از طرفی هم  در این خصوص شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز به توصیه های معاون نظارتی رئیس مجلس جامه عمل پوشاند همچنین از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت نیز مبلغ قابل توجهی برای ساخت فرودگاه بهبهان اختصاص پیدا کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خانه ملت

 


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو