پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نیمی از پروازهای تفریحی کشور در مازندران انجام می شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 376892 // // //


نیمی از پروازهای تفریحی کشور در مازندران انجام می شود

وطنخواه، مدیرکل فرودگاه های مازندران با اشاره به فعالیت سه فرودگاه در استان گفت: نیمی از پروازهای تفریحی وآموزشی کشور در فرودگاه های استان انجام می شود.


نیمی از پروازهای تفریحی کشور در مازندران انجام می شود

وطنخواه، مدیرکل فرودگاه های مازندران با اشاره به فعالیت سه فرودگاه در استان گفت: نیمی از پروازهای تفریحی و آموزشی کشور در فرودگاه های استان انجام می شود.

سعداله وطنخواه با بیان اینکه ظرفیت و زیرساخت خوبی برای پروازهای آموزشی و تفریحی در فرودگاه های استان ایجاد شده، افزود: در حال نیمی از پروازهای آموزشی وتفریحی کشور در فرودگاه های استان انجام می شود.

وی با عنوان اینکه فرودگاه های استان ظرفیت بالایی برای توسعه علوم هوانوردی دارد، افزود: همچنین در این فرودگاه برای رفع نیازهای آموزشی و پژوهشی هنرسان های هوانوردی نیز ظرفیت های خوبی طراحی شده است.

وی با اشاره به راه اندازی اولین هنرستان هوانوردی در استان مازندران یادآور شد: در حال حاضر این هنرستان در ساری فعال است و امیدواریم در نوشهر ورامسر نیز راه اندازی شود.

وطنخواه با اظهار اینکه در حوزه تعمیر و نگهداری هواپیما، هوانوردی وآموزش نیروهای انسانی و تربیت نیروهای متخصص حوزه هوانوردی با محوریت بخش خصوص برنامه ریزی شده است، افزود:اولین ترمینال هوانوردی عمومی نیز برای ارائه خدمات مسافری پروازهای غیربرنامه ای در رامسر احداث می شود.

مدیرکل فرودگاه های مازندران با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی برای توسعه هوانوردی عمومی در فرودگاه های استان اظهار داشت: از سرمایه گذاری در این بخش حمایت می کنیم.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از بازار نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو