پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز رفت و برگشت تهران – رشت افزایش یافت

تاریخ خبر: // کد خبر: 37904 // // //


پرواز رفت و برگشت تهران – رشت افزایش یافت

مدیر کل فرودگاه گیلان اعلام کرد : پروازهای فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت همزمان با دهه فجر افزایش می یابد و پرواز رفت و برگشت تهران – رشت توسط شرکت هواپیمایی قشم به پروازهای پیشین افزوده می شود.


پرواز رفت و برگشت تهران – رشت افزایش یافت

پرواز رفت و برگشت تهران – رشت افزایش یافت

خبرگزاری آریا – رشت – ایرنا – مدیر کل فرودگاه گیلان اعلام کرد : پروازهای فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت همزمان با دهه فجر افزایش می یابد و پرواز رفت و برگشت تهران – رشت توسط شرکت هواپیمایی قشم به پروازهای پیشین افزوده می شود.

غلامرضا کریم آقایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با دهه فجر پرواز رفت و برگشت تهران – رشت توسط شرکت هواپیمایی قشم راه اندازی می شود و با احتساب آن این پرواز به 34 سورتی در هفته خواهد رسید.
وی اظهار کرد: طی مذاکرات صورت گرفته با مدیریت هواپیمایی قشم از 21 دی ماه پرواز مسیر قشم به رشت راه اندازی شده و از 14 بهمن مسیر تهران به رشت توسط این شرکت راه اندازی خواهد شد و اگر مدیران ارشد استانی تسهیلاتی را برای تسریع در عملیات پرواز فراهم کنند مسیرهایی مانند بوشهر نیز برقرار خواهد شد.
وی اضافه کرد:هم اکنون 90 سورتی پرواز در هفته به مقاصد تهران، مشهد، بغداد، شیراز،عسلویه، تبریز، کیش، قشم، تبریز و اهواز از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت برقرار است.
فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت سال 1348 در زمینی به مساحت 220 هکتار ساخته شد؛ این فرودگاه تنها فرودگاه گیلان در هفت کیلومتری جاده رشت انزلی ، حدود 15 کیلومتری منطقه آزاد بندرانزلی واقع شده و به سیستم های کمک ناوبری دقیق و ارتباطی مجهز است.
خبرنگار: ضامن**انتشار دهنده: بابایی
1881 / 6030
انتهای پیام /*

منبع : خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو