پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ضرورت تدوین چشم اندازها در قالب سند توسعه فرودگاه‎ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 38257 // // //


ضرورت تدوین چشم اندازها در قالب سند توسعه فرودگاه‎ها

رحمت‎اله مه آبادی در همایش مدیران این شرکت در جمع‎بندی مباحث سومین کارگاه آموزشی با موضوع «آینده پژوهی و رهبری تحول در سازمان‎ها» گفت: روز افتتاحیه کارگاه راجع به ضرورت تحول و اهمیت رهبری تحول آفرین با هم سخن گفتیم و تاکید کردیم که جبران مافات، پیشرفت شرکت و پایداری آن در محیط متلاطم مستلزم انجام کارهای بزرگ است و باید تمام کارکنان وارد گود شوند و مشتاقانه و البته آگاهانه برای تحقق اهداف شرکت دوشادوش مدیریت حرکت کنند. همچنین روز افتتاحیه گفتیم که رهبری تحول آفرین باید ضمن تدوین و ارائه چشم انداز آینده برای ساختن آن باید همه کارکنان را بسیج کنیم و برای انجام امور به آنها اختیار دهیم.


ضرورت تدوین چشم اندازها در قالب سند توسعه فرودگاه‎ها

مه آبادی در همایش مدیران شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران
کار بزرگ در فرودگاه‎ها مستلزم داشتن دید عمیق و تیم بزرگ است/ ضرورت تدوین چشم اندازها در قالب سند توسعه فرودگاه‎ها

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در همایش مدیران ستادی و فرودگاهی تاکید کرد که رهبری تحول آفرین مستلزم ترسیم آینده و بسیج تمام نیروهاست و برای ایجاد تحول و کارهای بزرگ باید تیمی بزرگ و دیدی عمیق داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، رحمتاله مه آبادی در همایش مدیران این شرکت در جمعبندی مباحث سومین کارگاه آموزشی با موضوع «آینده پژوهی و رهبری تحول در سازمانها» گفت: روز افتتاحیه کارگاه راجع به ضرورت تحول و اهمیت رهبری تحول آفرین با هم سخن گفتیم و تاکید کردیم که جبران مافات، پیشرفت شرکت و پایداری آن در محیط متلاطم مستلزم انجام کارهای بزرگ است و باید تمام کارکنان وارد گود شوند و مشتاقانه و البته آگاهانه برای تحقق اهداف شرکت دوشادوش مدیریت حرکت کنند. همچنین روز افتتاحیه گفتیم که رهبری تحول آفرین باید ضمن تدوین و ارائه چشم انداز آینده برای ساختن آن باید همه کارکنان را بسیج کنیم و برای انجام امور به آنها اختیار دهیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران افزود: امروز میخواهم اضافه کنم که کار بزرگ مستلزم داشتن دید بزرگ و تیم بزرگ است. دید بزرگ یعنی نگویید چرا انجام نمیشود بگویید چگونه باید انجام شود. همه را باید فراخواند تا این چگونه کشف شود. تیم بزرگ نیز نیازمند افراد و به عبارتی بازیگران بزرگ است.

وی با طرح این پرسش که چگونه میتوان بازیگران بزرگ را گرد هم آورد، توضیح داد: دو راه بیشتر نداریم، یا باید استخدامشان کنیم و یا باید تربیتشان کرد. گام اول برای بالابردن ارزش تیم، ارزشمندتر شدن رهبری تیم است یعنی تربیت رهبران پیش نیاز تربیت پیروان است. درس واعظ آن وقت اثرگذار است که خود نمونه باشد و شما باید الگوی رفتاری باشید که انتظار دارید تیم شما آن رفتار را داشته باشد. ما باید همزمان هم خود و هم تیم را تربیت کنیم، البته در مواردی آوردن نیروهای انسانی از بیرون هم ضرورت دارد.

مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران خطاب به مدیران شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران سال آینده را سال دیسیپلین و کار تیمی اعلام کرد و گفت: در فرایند تربیت خود باید صفاتی را درخودتان ایجاد کنید. باید منظم باشید و به وقت و دیسیپلین اهمیت دهید این صفت را با کمک خدا و از طریق منظم کردن رابطه با خالق یعنی توجه به نماز اول وقت و نماز تیمی آغاز کنید.

مه آبادی همچنین عنوان کرد: باید چشم انداز کاملا روشنی در دو افق پنج ساله و 10 ساله برای فرودگاهها در قالب سند توسعه تدوین شود و مدیران فرودگاهها برای همه جانبه شدن سند باید از نظر تمام ذینفعان و مسئولان محلی استفاده کنند. این سند با نگاه اجرایی ویرایش شده و مبنای برنامههای عملیاتی سنواتی خواهد شد.

منبع : شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو