پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پروازهای اصفهان به فرودگاه مهرآباد از سرگرفته شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 39181 // // //


پروازهای اصفهان به فرودگاه مهرآباد از سرگرفته شد

پروازهای فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران که از شنبه شب به دلیل مسدود شدن فرودگاه مهرآباد در پی بارش شدید برف متوقف شده بود ، صبح امروز ( دوشنبه ) از سرگرفته شد


پروازهای اصفهان به فرودگاه مهرآباد از سرگرفته شد

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان افزود: پس از عملیاتی شدن فرودگاه مهرآباد تهران، پرواز شماره 2824 مربوط به شرکت هواپیمایی معراج در ساعت 10 و 49 دقیقه صبح امروز از اصفهان به مقصد فرودگاه مهرآباد انجام شد.
‘ رضا معمار ‘ درباره پروازهای دیگر که شامگاه شنبه و بامداد یکشنبه به دلیل مسدود شدن فرودگاه امام (ره) مجبور به فرود در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان شدند نیز گفت: پرواز 6620 آتا مسیر استانبول – تهران و پرواز شماره 3058 هواپیمایی زاگرس مسیر تفلیس – تهران و پرواز شماره 3424 ایران ایر از بغداد به فرودگاه امام تا ساعاتی دیگر انجام می شود.
وی افزود: مسافران این پروازها توسط شرکت های هواپیمایی مربوطه در برخی از هتل های اصفهان اسکان یافته اند و بنا به اعلام شرکت های یاد شده برخی از مسافران این پروازها که مقصدشان شهرهای جنوبی کشور بوده است بنا به درخواست خود، اصفهان را با سایر وسایل نقلیه عمومی ترک کرده اند.
خاطرنشان می شود، تعدادی از پروازهای داخلی و خارجی به مقصد تهران شنبه شب به علت بارش برف و مسدود شدن باند فرودگاههای مهرآباد و امام خمینی (ره)، مجبور به فرود در اصفهان شدند.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان و دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های کشور عمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اورژانسی، اضطراری و هدایت شده است.


منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو