پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تاخیر طولانی مدت پنج پرواز کاسپین در فرودگاه مهرآباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 39393 // // //


تاخیر طولانی مدت پنج پرواز کاسپین در فرودگاه مهرآباد

در حالی که بیشتر شرکت های هوایی به صورت مستمر پروازهای خود را از مهرآباد آغاز کرده اند، پنج پرواز شرکت هواپیمایی کاسپین از ساعت 13 تا 17 با تاخیرهای طولانی مواجه شده است.


تاخیر طولانی مدت پنج پرواز کاسپین در فرودگاه مهرآباد

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، اکنون پرواز شماره 022 تهران به مشهد، 016 تهران به چابهار، 018 تهران به اهواز، 6960 تهران به بندرعباس و 6980 تهران به چابهار با تاخیر طولانی مدت مواجه شده است.
مسافران این پروازها اکنون در مقابل ایستگاه کاسپین در مهرآباد تجمع کرده اند تا از آخرین وضعیت پروازهای خود مطلع شوند ولی مسئولان این شرکت تاکنون به مسافران خود پاسخ قانع کننده ای نداده اند.
برخی از مسافران این پروازها، به خبرنگار ایرنا گفتند در حالی که قبل از رفتن به مهرآباد با شماره 199 تماس گرفته اند و اطلاعات پرواز مهرآباد اعلام کرده این پروازها به موقع انجام می شود، اما شرکت هواپیمایی کاسپین برای انجام این پروازها تاخیر بلندمدت اعلام کرده است.
بررسی های خبرنگار ایرنا در مهرآباد نشان می دهد از ساعت 10 صبح امروز که پروازها از مهرآباد آغاز شده است، تاکنون بیش از 40 پرواز به موقع انجام شده و نشست و پرواز هواپیماها در مهرآباد بدون هیچ مشکلی انجام می شود.
در حالی که تعداد پروازهای شرکت های هوایی در مهرآباد با تاخیر انجام می شود، اما مدیریت و کارکنان ترمینال هال های مسافربری این فرودگاه بیش از 48 ساعت است که محل کار خود را ترک نکرده و در حال کمک به انجام پروازهای شرکت های هوایی هستند.
بارش سنگین برف که از شامگاه هفتم بهمن ماه در تهران آغاز شد، انجام پروازها در فرودگاه های مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را مختل کرد.

اخبار اقتصادی ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام**1108*9189*2025
خبرنگار: ایرج منصوری*انتشار دهنده: لیلا جودی

انتهای پیام /*


منبع : ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو