پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | قیمت‌‎های گزاف برخی شرکت‌های هواپیمایی؛ مسئولان پاسخگو نیستند؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 39429 // // // //


قیمت‌‎های گزاف برخی شرکت‌های هواپیمایی؛ مسئولان پاسخگو نیستند؟

پس از 40 ساعت سرگردانی مسافران در فرودگاه مهرآباد بالاخره پس از مساعد شدن شرایط جوی برخی از شرکت های هواپیمایی پروازهای خود را به شهر های مختلف از سرگرفتند. ولی سوال اینجاست چرا کسی پاسخگوی قیمت های گزاف و گران برخی از شرکت ها نیست و چرا هیچ نظارتی بر قیمت ها نمی شود.


قیمت‌‎های گزاف برخی شرکت‌های هواپیمایی؛ مسئولان پاسخگو نیستند؟

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، فرودگاه مهرآباد با صدور اطلاعیه ای در خصوص آمادگی این فرودگاه برای نشست و برخاست هواپیماها اعلام کرد: هموطنان گرامی همانطور که استحضار دارید پس از ۴۰ ساعت تلاش مستمر نیروهای عملیات زمینی، امدادی و سایر نیروهای مستقر در فرودگاه بین المللی مهرآباد، این فرودگاه عملیاتی شده و خدمت رسانی به مسافران را از سر گرفت.

هم اکنون پروازها در فرودگاه بین المللی مهرآباد در حال انجام است و تا زمان پایداری جوی ادامه خواهد داشت و با توجه به لغو تعداد زیادی از پروازهای این فرودگاه و به منظور رفاه حال مسافران پروازهای فرودگاه مهرآباد تا 10 بهمن به صورت شبانه روزی انجام می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ضمن پوزش از شهروندان گرامی ساکن در جوار فرودگاه مهرآباد به دلیل ایجاد آلودگی صوتی شبانه، امیدوار است که با این تصمیم از شدت فشردگی عملیاتی شرکت های هواپیمایی کاسته شده تا ضمن ایجاد ایمنی لازم برای تمامی پروازها، در کوتاه ترین زمان مسافران زیادی را از بلاتکلیفی خارج سازد.

قیمت های گزاف برخی شرکت های هواپیمایی

پس از 40 ساعت سرگردانی مسافران در فرودگاه مهرآباد بالاخره پس از مساعد شدن شرایط جوی برخی از شرکت های هواپیمایی پروازهای خود را به شهر های مختلف از سرگرفتند. ولی سوال اینجاست چرا کسی پاسخگوی قیمت های گزاف و گران برخی از شرکت ها نیست و چرا هیچ نظارتی بر قیمت ها نمی شود؟!!!

قیمت‌‎های گزاف برخی شرکت‌های هواپیمایی+عکس

منبع: راه دانا

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

منبع : میزان آنلاین


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو