پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فروش بلیت با نرخ بالا توسط سایت‌های غیر مجاز

تاریخ خبر: // کد خبر: 39489 // // //


فروش بلیت با نرخ بالا توسط سایت‌های غیر مجاز

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به شرایط جوی وفروش بلیت با نرخ بالا توسط سایت‌های غیر مجاز در فرودگاه های کشور تعدادی از بلیت‌های هواپیما کنسل شد که مسافران می توانند با مراجعه به شرکت های هواپیمایی مبلغ بلیت خود را به طور کامل پس بگیرند.


فروش بلیت با نرخ بالا توسط سایت‌های غیر مجاز

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به شرایط جوی و کنسل شدن پروازها در فرودگاه های کشور تعدادی از بلیت‌های هواپیما کنسل شد که مسافران می توانند با مراجعه به شرکت های هواپیمایی مبلغ بلیت خود را به طور کامل پس بگیرند.
سامانی در گفت وگو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در خصوص علت افزایش نرخ بلیت با توجه به کنسل شدن تعدادی از پروازها به علت بارش برف، توضیح داد: شرکت‌های هواپیمایی مجاز هیچ گونه افزایش نرخی برای بلیت نداشته اند و تمام نرخ‌ها بر اساس کلاس نرخی که داشته اند تعیین شده است.
وی در ادامه افزود: اگر افزایش قیمتی در برخی از مسیرها مشاهده می شود از سوی شرکت‌های اینترنتی غیر مجاز فروش بلیت و یا واسطه ها بوده است.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تصریح کرد: مسافرانی که بلیت آنها در روز اخیر کنسل شده می توانند با مراجعه به شرکت های هواپیمایی مبلغ کامل بلیت خود را پس بگیرند.
سامانی در انتها خاطر نشان کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا با واحدهای متخلف برخورد کنیم و در این راستا از مردم درخواست می کنیم تا از خرید بلیت از واحدهای غیر مجاز جداً خودداری نمایند.

منبع : خبرگزاری آریا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو