پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مسافران برای تمدید ویزای خود به شرکت‌های هواپیمایی مراجعه کنند

تاریخ خبر: // کد خبر: 39586 // // //


مسافران برای تمدید ویزای خود به شرکت‌های هواپیمایی مراجعه کنند

سفیر ایران در آلمان گفت: هم‌وطنانی که مهلت ویزای آنها تمام شده و به دلیل مشکلات به وجود آمده در پروازها در شرایط روزهای برفی تهران، موفق به بازگشت به کشور نشده‌اند برای تمدید ویزا به شرکت‌های هواپیمایی خود مراجعه کنند.


مسافران برای تمدید ویزای خود به شرکت‌های هواپیمایی مراجعه کنند

علی ماجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا درخصوص اتمام مهلت ویزای برخی از اتباع کشورمان که در آلمان به سر می‌برند و به دلیل لغو پروازها و یا تاخیر در انجام آنها نتوانستند در موعد مقرر به ایران بازگردند گفت: افرادی که نتوانستند در موعد تعیین شده در ویزایشان به کشور بازگردند، باید به آژانس‌های هوایی و شرکت‌هایی که از آنها بلیت خود را تهیه کرده‌اند، مراجعه کنند.

سفیر کشورمان در آلمان در پاسخ به این سوال که آیا درخصوص بحث تمدید ویزا هم شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند کاری انجام دهند و لازم نیست حتما مسافران به سفارت مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: این اولین بار نیست که شرکت‌های هوایی با چنین مسائلی روبه‌رو می‌شوند و آنها  به خوبی می‌دانند که چطور می‌توانند شرایط بازگشت و تمدید ویزا را برای هموطنانمان فراهم کنند.

ماجدی ادامه داد: شرکت‌های هواپیمایی کاملا با مسافران هماهنگ هستند و اگر احیانا مساله‌ای ایجاد شد، آنها با ما ارتباط خواهند گرفت اما مسافران باید توجه داشته باشند که حتما موقع مراجعه به شرکت‌های هواپیمایی بلیت برگشت خود را به همراه داشته باشند. در صورتی که همکاری لازم با آنها انجام نشد و یا مساله خاصی پیش آمد، می‌توانند به سفارت مراجعه کرده و یا با شماره تماس‌های نمایندگی‌های کشورمان تماس بگیرند، اما در حالت عادی خود شرکت‌های هواپیمایی  ایرانی و یا خارجی اقدامات لازم را انجام می‌دهند و این هماهنگی وجود دارد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو