پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | یخ پروازهای تهران به گرگان و بالعکس آب شد

تاریخ خبر: // کد خبر: 39680 // // //


یخ پروازهای تهران به گرگان و بالعکس آب شد

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از سرگیری پروازهای تهران به گرگان و بالعکس خبر داد و گفت: پرواز های فرودگاه گرگان از شب گذشته برقرار و پروازها بر اساس برنامه پروازی انجام می شود.


یخ پروازهای تهران به گرگان و بالعکس آب شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کاسب امین؛ "رامین آذری" مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با از سرگیری پروازهای فرودگاه مهرآباد و عملیاتی شدن این فرودگاه، پروازهای فرودگاه گرگان از ساعت ۱۹:۳۰ شب گذشته با پرواز هواپیمای ATR72 آسمان به مقصد تهران از سر گرفته شد.

وی افزود: پس از آن پرواز شماره ۱۲۹۴ هواپیمایی قشم از تهران در با دو ساعت تاخیر، در ساعت ۰۲:۰۰ بامداد امروز سه شنبه در فرودگاه گرگان به زمین نشست و پرواز شماره ۱۲۹۵ هواپیمایی قشم به مقصد تهران در ساعت ۰۶:۱۰ فرودگاه گرگان را به مقصد مهرآباد ترک کرد.

"آذری" تصریح کرد: هواپیمای ATR72 هواپیمایی جمهوری اسلامی که به دلیل شرایط جوّی فرودگاه مهرآباد در فرودگاه گرگان زمینگیر شده بود، با شماره ۳۳۰۱ در ساعت ۰۷:۲۵ گرگان را به مقصد تهران ترک کرد.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان اظهار کرد: پرواز شماره ۶۲۸

وی خاطر نشان کرد: هواپیمایی آسمان در ساعت ۰۸:۴۰ در فرودگاه گرگان به زمین نشست و پرواز ۶۲۹ این شرکت در ساعت ۰۹:۲۰ فرودگاه گرگان را به مقصد تهران ترک کرد و سایر پروازهای فرودگاه گرگان طبق برنامه زمانی انجام خواهد شد.

"آذری" خاطر نشان کرد: مسافرین عزیز می توانند ضمن تماس با اطلاعات پرواز فرودگاه گرگان با شماره های ۱۹۹ و  ۰۱۷۳۱۲۲۰۱۹۹تغییرات احتمالی در برنامه پروازی خود را دریافت و برابر آن، برنامه‌ریزی نمایند.

انتهای پیام/

منبع : دانا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو