پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | نادیده گرفتن اخلاق انسانی توسط ایر لاین ها /ضعف مدیریت در برف

تاریخ خبر: // کد خبر: 39772 // // // //


نادیده گرفتن اخلاق انسانی توسط ایر لاین ها /ضعف مدیریت در برف

دادستان کل کشور :شرکت های هواپیمایی، تاکسی‌دارها و مسئول پاک کردن برف فرودگاه همه اخلاق انسانی را برای بالا بردن قیمت بلیط کنار گذاشتند ومجموعه‌ای دست به دست هم دادند تا ضعف درمدیریت باشد.


نادیده گرفتن اخلاق انسانی توسط ایر لاین ها /ضعف مدیریت در برف

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور صبح امروز در مراسم رونمایی از سامانه مجازی آموزش ضابطین در ناجا ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) و تبریک ایام دهه فجر، گفت: در ابتدا وظیفه خود می‌دانم هم به عنوان یک شهروند و هم به عنوان یک مسئول قضایی از زحمات ارزشمند نیروی انتظامی در طول سال‌ها و در همه عرصه‌ها و خصوصا حضور مقتدرانه اش در حوادث و اغتشاشات ماه گذشته که توسط دشمن نابکار طرح ریزی و هدایت می‌شد تشکر کنم، این دستگاه با تدبیر و حوصله قابل تحسین و دادن هزینه‌های ارزشمندی این قائله و اغتشاش را به آرامش تبدیل کرد از فرماندهی محترم نیروی انتظامی و معاونین مربوطه و همه نیروهایی که در شهرهای مورد هدف دشمن توانستند به وظیفه آرامش بخش خود به نحو مطلوب عمل کنند سپاسگزاری می‌کنم. 

وی افزود: هرگز خدمات نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و استقرار ثبات در جامعه از انظار عامه مردم، مسئولین و مقامات و خصوصا فرماندهی معظم کل قوا پوشیده نیست، این خدمات وقتی توام با حس اعتقاد، ایمان و ممزوج با معنویت باشد قطعا موید به عندالله خواهد بود. وقتی کار برای خدا و با هدف الهی باشد قطعا مورد عنایت خاص خداوند هم قرار می‌گیرد. 

دادستان کل کشور تصریح کرد: در عهدنامه مالک اشتر آمده لشکریان و کسانی که مسئولیت ایجاد امنیت را در کشور دارند، دژ محکمی برای جامعه هستند، چه در صحرای طبس آن‌گاه که همه مردم در خواب بودند و دشمن به این کشور شبیخون زد و چه در میدان‌های دفاع مقدس در طول ۸ سال، خداوند این نیروها را مورد حمایت قرار داد و با جنود غیبی خودش نصرت داد.

حجت الاسلام والمسلمین منتظری با بیان اینکه خدمت حتما باید توام با معنویت باشد تصریح کرد: اگر اینگونه باشد برای شما نیز اثر ارزشمند معنوی و لذت معنوی دارد و از طرفی مورد لطف و عنایت الهی خواهد بود، شما نیروی انتظامی نظام مقدسی هستید که با یک مجتهد عادل و انسان فرهیخته است و مسیر رسول اکرم و ائمه معصومین را طی می‌کند. 

دادستان کل کشور اضافه کرد: حضرت فاطمه (س) در خطبه فدکیه به نکاتی اشاره می‌کند که آن نکات امروز برای ما آموزنده است، در این خطبه می‌خوانیم خداوند ایمان را برای شما پاک کننده قرار داد یعنی ایمان مطهر انسان است، خداوند اطاعت ما اهل بیت را برای مردم موجب نظم قرار داد، امروز در جامعه ما محور وحدت، ولی فقیه است همانگونه که امام خمینی (ره) بنیان گذار نظام اسلامی بود و در طول ۱۰ سال عمر پربرکتش در سخت‌ترین شرایطی که کشور هر روز با توطئه دشمن مواجه بود از کودتا تا درگیری‌ها و ۸ سال تهاجم همه جانبه دشمن بود ایشان محور قرار گرفت و توانست همه توطئه‌های دشمنان را در دهه اول این انقلاب دفع کند، رهبری داهیانه امام راحل و تصمیمات ولایت مدارانه آن بزرگوار بود. پس از رحلت امام در طول این ۲۹ سال دشمن هرگز دست از دشمنی اش برنداشت.

دادستان کل کشور با بیان اینکه خط اعتراض به حق مردم را باید از خط توطئه دشمن جدا کرد گفت: اینکه اولین وظیفه و مسئولیت رئیس جمهور یک کشوری همچون آمریکا این است که صبح که از خواب برمی خیزد توئیت می کند و به اغتشاشگران خط می دهد نشانگر این است که در پشت پرده چه می گذرد. آن آقایی که پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران را پایین کشید یک نوجوان ۱۵، ۱۶ ساله بود که برای اینکار فردی به او گفته بود به تو فلان مبلغ می‌دهم که پرچم را پایین بیاوری، در اینجا این نوجوان به خاطر اندک پولی فریب می‌خورد. 

حجت الاسلام منتظری همچنین در ادامه گفت: در مسئله بارش برف شاهد ضعف مدیریتی بودیم، دستگاه قضایی از بعد عهده دار بودن حقوق عامه و دفاع از این حقوق ورود پیدا می‌کند، شب گذشته وقتی شنیدم در فرودگاه امام خمینی(ره) عده‌ای از مسافرین داخلی و خارجی تحت شرایط بدی قرار گرفتند با معاون مربوطه تماس گرفتم شبانه به آنجا برود و موضوع را پیگیری کند. شرکت‌های هواپیمایی همه اخلاق انسانی را برای بالا بردن قیمت بلیط کنار گذاشتند، تاکسی‌دارها یک جور، مسئول پاک کردن برف فرودگاه یک جور و مجموعه‌ای دست به دست هم دادند ضعف در مدیریت باشد و مردم شعار بدهند «مدیر بی‌کفایت خجالت خجالت». 

کد خبر 4215204

منبع : خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو